A kterou cestou se vydáš ty?

Balíčky pro Tebe

Vědomé početí

akademie prirozeneho materstvi

pro ženy, co chtějí vědomě otěhotnět

je 7-ti týdenní cesta sebepoznání jako již příprava na to se stát maminkou 

Ukážeme Ti klíčová témata, kterými se můžeš zabývat pokud přemýšlíš o dítěti a nebo se Ti dlouhodobě nedaří otěhotnět. Ponoříme se do hloubky sebe sama a podíváme se pravdě do očí. Energetická, emocionální a psychická příprava pro vhodné otěhotnění, tak abychom připravily samu sebe a neopakovaly již generační vzorce a neblokovaly tak příchodu nové generace. Uvědomíte si své naučené chování a otevřete se novému vnímání. Napojíte se na čistou esenci, která je v nás a rozproudíte v sobě život. 

Čekájí Tě cvičení a meditace pro zvědomění svých skrytých tajemství. 

Podporou Ti budou i videa rozhovorů s odborníky, kteří zvědomují důsledky zážitků z porodu a přepisují naše traumata. Také se dozvíš mnoho o tom, jak podpořit fyzické tělo, emoční a psychickou pohodu, aby Ti nic nebránilo na cestě ke spokojené rodině. 

5.900 Kč


Cesta začíná

4. 5. 2023

Kvetoucí Maminka

pro těhotné, které se  připravují  k porodu a na šestinedělí

 je 9-ti týdenní cesta, kde se napojeníš na své tělo, lůno, Matku Zemi a přirozenou moudrost žen. Budeš připravena na přerod (porod) a novou roli maminky

Touto cestou otevřeš své dary a potenciály a necháš se vést moudrostí těla. Pochopíš důležitý hlubší význam pordního procesu, jako příptravu na následnou roly maminky. Dokážeš uvidět potřeby dítěte a naučís se mu naslouchat.

Ano, i Ty jsi součástí pole mateřství, tvoříš nový život.

Provedeme Tě netradiční cestou přípravy na příchod vašeho miminka. 

K této cestě budeš mít k dispozici také vstup do členské sekce do unikátního programu, kde najdeš přes 20h videí s odborníky z praxe jako jsou porodní asistentky, duly, terapeuti, ritualistky, průvodkyně, lektorky jógy, psychoterapeuti a lidé z Asociace pro porodní centra a domy. 

1.450 Kč


klub maminek

pro maminky a jejich děti

od 0-3 let

Zcela unikátní a holistický přístup, který Vás zasvětí do větší hloubky, jak se stát matkou Královnou

Děti jsou dokonalým zrcadlem našeho chování a především vztahu sami k sobě. Začíná to uvědoměním si našich automatických přístupů, reakcí a činů (popsání reality). Když si je uvědomíme a pochopíme jejich příčiny, můžeme je postupně změnit. 

Jaké by to bylo být napojena na dítě a všímat si jeho signálů?

Vezmi zodpovědnost do svých rukou a předejdi častým zklamáním, fyzické či mentální vyčerpanosti. Nauč se rozeznat své vlastní potřeby a nauč se je projevit a komunikovat. 

Uvědomíš si svou roli maminky jako průvodkyni pro další generace.

Již brzy pro vás


minikurz PRO TĚHOTNÉ

Přidej se na 5 denní cestu s námi zDARma 

S objevováním, jak se napojit na svou intuici, na moudrost tvého těla, aby porod a tvá cesta do nové role mateřství byla vědomá, můžeš začít UŽ TEĎ. 
 
Máme pro tebe jako dárek mini cestu přípravy a praktických tipů.

Koukni se do přírody ...

 Pojď pochopit celý proces početí, zrození a výchovy jako posvátný.

Přivítat dítě jako skutečný DAR.

Děti jsou dokonalým zrcadlem našeho chování a především našeho vztahu sami k sobě a to se utváří již v době, kdy se zrodí myšlenka na dítě. Již tehdy nás začíná dítě ovlivňovat. 

Jaké by to bylo být napojena na dítě již od těto chvíle a vnímat jeho a vlastní potřeby? Vzít zodpovědnost do svých rukou a předejít častým zklamáním, fyzické či mentální vyčerpanosti? Umět rozeznat své vlastní potřeby a nebát se je projevit a komunikovat? 

AKADEMIE přirozeného mateřství je podporující náručí, bezpečným prostorem všem ženám, tvořitelkám života tady na Zemi. Témata a praktická cvičení Vám ukážou, jak obnovit vnitřní životní sílu, své sebevědomí a napojit se na svou intuici a moudrost, naslouchat svému tělu.

NAJÍT SI SVOU JEDINEČNOU CESTU.

AKADEMIE přirozeného mateřství Vás připraví, jak vytvořit krásnou úrodnou ZAHRADU pro své dítě (semínko). Ukážeme nové pohledy, přístupy na všechny důležité fáze k radostnému přivítání miminka na světě a péči, jak o sebe, své tělo, tak o svoje děťátko (květinku).

 Nastoupit můžete v jakékoliv fázi jste. 

 

Poselství projektu

- Naše proč -

Propojte se s moudrostí přírody a možností dnešní moderní doby. Odlehčení od starých již nefunkčních praktik a přístupů. Nechte se vést přirozeností, lehkostí a radostí. Nikdy není pozdě změnit přístup a udělat něco jinak. Děláme to pro sebe a pro své děti, abychom žili v úctě, v lásce a respektu, abychom měli lepší vztahy, větší volnost projevu a mohli žít naplno svůj potenciál.

Otevíráme témata, které mění běžný pohled na celý proces početí, těhotenství, porod a šestinedělí.
Vždy se máte kam obrátit, nejste v tom sami.