Kdo jsme a s kým spolupracujeme?

Jsme mámy, které mají své sny a touhu žít naplňují život v lehkosti a radosti a zároveň nebojí se projevit ve své pestrosti. Přijímáme život takový, jaký je a jsme si vědomy, že jsme to my, kdo ho tvoří a mění.  Jsme autentické a spojuje nás zvědavost, opravdovost a chuť objevovat nové a pravdivé části nás.  Baví nás spolprácovat a přijímat se také jaké jsme. Cítíme se v tom lépe a rády bychom inspirovaly i ostatní.  Jsme dokonalé a proti své nedokonalosti nebojujeme a přijímáme ji.  Máme dny, kdy utíkáme ze své reality a i to je v pořádku. Nelpíme na tom, jaké máme být, ale víme, co cítíme a jaký je náš vnitřní směr. Naše cesta nás baví a chceme, aby bavila také Vás. 

Mateřství je cesta k poznání sebe. Radujeme se, vztekáme se, objevujeme, poznáváme, určujeme, zastavujeme se, propojujeme, věříme, soucítíme… vyrůstáme, i když v centimetrech už ne… Hledáme, zkoumáme, tvoříme, přijímáme, pláčeme, vaříme, vymezujeme, odpouštíme… nasloucháme, učíme se, zakopáváme, pozorujeme, pečujeme, vyživujeme, chybujeme, projevujeme se a všechno nás to baví. Celé to přijímáme a milujeme. Když je to ze srdce, tak je to to pravé. 

Dominika Kůželová

Moje cesta začala s přípravou na vlastní těhotenství a porod syna. Přitahovala mě transformační síla porodu. Uvědomila jsem si důležitost okamžiku našeho zrození, který nás ovlivňuje po celý život. Na základě silného prožitku jsem začala pracovat na zpracování momentu, kdy já jsem sama přišla na svět. Následně jsem začala zpracovávat a odkrývat svá traumata a objevila svou sílu. Od roku 2015 jsem součástí Asociace pro porodní domy a centra, z.s. ( APODAC, www.apodac.org). Následně mě cesta zavedla do Brazílie, kde jsem otěhotněla a porodila syna. Měla jsem štěstí zažít nádherný rituální porod v silné přírodě s amazonskou medicínou v doprovodu dvou porodních asistentek a duly. Zároveň jsem zažila nádhernou péči žen v šestinedělí, která pro mě byla hodně zásadní pro jemný návrat do společnosti a uzavření celého procesu. Tento silný zážitek mě utvrdil v tom, že bych si přála, aby každá žena znala svou sílu a cítila stejnou či podobnou podporu a péči. A to je můj důvod být stále aktivní v tématu zrození a smrti. Protože to je jen jedna universální brána.

Měla jsem tu čest být zasvěcena do energií Božské Matky od Mirandy Grey a tak se také věnuji ženám v osobních setkání, kde žena přijímá Požehnání ženského lůna a nebo Léčení ženského Lůna, Womb Blessings ® and Womb Healings ®.

“Vědomá cesta v období přípravy, těhotenství a porodního procesu je cesta sebeuvědomění a hluboké víry v sebe, přírodu a dítě. Jistá míra odevzdanosti a kombinace uspokojené mysli, zpracování strachů, byla má cesta. Zároveň si uvědomovat své tělo jako boží nástroj. Cestu duše na svět by měl doprovázet vhodný obřad, třeba zapálená svíčka. Také každá žena, která se rodí do matky by měla zažít, co je to být královnou, o kterou je bezpečně postaráno.”

- Život je DAR -

Dominika Kůželová

Moje cesta začala s přípravou na vlastní těhotenství a porod syna. Přitahovala mě transformační síla porodu. Uvědomila jsem si důležitost okamžiku našeho zrození, který nás ovlivňuje po celý život. Na základě silného prožitku jsem začala pracovat na zpracování momentu, kdy já jsem sama přišla na svět. Následně jsem začala zpracovávat a odkrývat svá traumata a objevila svou sílu. Následně mě cesta zavedla do Brazílie, kde jsem otěhotněla a porodila syna. Měla jsem štěstí zažít nádherný rituální porod v silné přírodě s amazonskou medicínou v doprovodu dvou porodních asistentek a duly. Zároveň jsem zažila nádhernou péči žen v šestinedělí, která pro mě byla hodně zásadní pro jemný návrat do společnosti a uzavření celého procesu. Tento silný zážitek mě utvrdil v tom, že bych si přála, aby každá žena znala svou sílu a cítila stejnou či podobnou podporu a péči. A to je můj důvod být stále aktivní v tématu zrození a smrti. Protože to je jen jedna universální brána.

Měla jsem tu čest být zasvěcena do energií Božské Matky od Mirandy Grey a tak se také věnuji ženám v osobních setkání, kde žena přijímá Požehnání ženského lůna a nebo Léčení ženského Lůna, Womb Blessings ® and Womb Healings ®.

“Vědomá cesta v období přípravy, těhotenství a porodního procesu je cesta sebeuvědomění a hluboké víry v sebe, přírodu a dítě. Jistá míra odevzdanosti a kombinace uspokojené mysli, zpracování strachů, byla má cesta. Zároveň si uvědomovat své tělo jako boží nástroj. Cestu duše na svět by měl doprovázet vhodný obřad, třeba zapálená svíčka. Také každá žena, která se rodí do matky by měla zažít, co je to být královnou, o kterou je bezpečně postaráno.”

- Život je DAR -

Pavlína Jindrová

Jsem mentorka žen skrze Lůno, tvořitelka, vizionářka, ale hlavně jsem matka dvou dětí, jsem manželka, tvořitelka, občas divoká, občas zranitelná. Co je to velké PROČ jsem začala tento projekt tvořit? „ Dát svobodu svým dětem“, dalším generacím, ať mohou rozvíjet své talenty a dary a cítit se bezpečně a přijati na této Zemi. A proto pracuji s ženami a ženstvím, které úzce souvisí s esencí mateřství a návratu k jemnosti a lásce a hlavně své vnitřní síly, kterou když žena znovu objeví, rozpomene si na ni, pak léčí  vše kolem sebe. Prošla jsem osobním rozvojem s Eliška VAEA, šamanskou cestou s Rebecca Ann Wilson ( strážkyně Lůna) a také certifikací metody Theta healing, kterou ráda používám ve svém životě, tak i s prací s ženami (www.zenskahlubina.cz).

A s kým v AKADEMII spolutvoříme?

Odborníci a profesionálové ve svém oboru představí poznatky ze své praxe, praktická cvičení a holistický pohled na celý vědomý proces narození miminka. Inspirujte se tím, co funguje. Chtějte pevný základ a vědět i proč.

RNDr. Jiřina Macháčková, Ph.D.

transpersonální psychologie a facilitace holotropního dýchání. Ekologie duše a světa

https://www.ekologie-duse-a-sveta.com

Jana Rosa Matulová

průvodkyně ženám, lektorka pánevního dna, koučka a mentorka

www.pruvodkynezeny.cz
www.peceosverodice.cz

Mgr. Martina Hanáčková

 Období 1.vzdoru, zakladatelka Škola lásky v rodině 

Kontakt na me: marti.hanackova@gmail.com
tel: 732 917285

Anthea Rheónna

umělkyně, průvodkyně a vizionářka, vědma, Akášické záznamy 

www.anthea.cz

Eliška VAEA

holistická mentorka žen, aktivace ženského lůna 

www.eliskavaea.cz

Martin Nemrava

předseda APODAC, z.s. člen pracovní skupiny Porodnictví při Radě vlády pro rovnost mužů a žen, kauč

Tereza Böhmová

lektorka védské meditace

www.vedskameditace.cz

Lenka Chuchutová

gynfyzioterapeutka

www.lenkazarahchcuchutova.cz

Tereza Bošková

ritualistka, kněžka

www.terezaboskova.cz

Barbora Vohánková

letorka jógy

www.spojujenasjoga.cz

Renata Zichová

jednatelka společnosti Aniball

www.aniball.cz

Kačka Žočková

ilustrátorka

katka.zoc@gmail.com

vědomé početí

Radana Třešňáková

průvodkyně ženám, autorka knihy Placentový rituál,

www.pramensvetla.cz

jitka tresnakova

Jitka Třešňáková

terapeutkou, lektorkou, publicistkou a šiřitelkou informací týkajících Metamorfní techniky

www.inspirala.cz

prirozena antikoncepce

Kateřina Juřenčáková

Lektorka a certifikovaná poradkyně přirozeného plánování rodičovství. Podporuje a pomáhá v oblasti antikoncepce, plodnosti, neplodnosti, cykličnosti, ženství, partnerství a vědomé sexuality.

www.prirozenaantikoncepce.cz

Monika Valová

lektorka ženské bylinné napářky, laktační poradkyně, podpora ženám v těhotenství, ve výchově

www.steamy.cz
www.sebevedomarodina.cz

Bibiana Drápalová Pališková 

porodní bába/asistentka

 

Veronika Johánková

lektorka jógy, holisticky pojatá jóga soustředěná na devět měsíců v životě ženy

Dvě duše na jógamatce

www.veronikajohankova.cz

Martina Mamea Peukerová

dula, tichavoda@centrum.cz

www.shaazemasaze.cz

Lena Achmeer

Tajemství ženského pánevního dna, životní mapy

www.mojepanev.cz

Kateřina Švanderlíková

lektorka tantra jógy,poporodní dula

 

Marie Rumlenová

aromaterapeutka, Moje vůně, kaučka

 

Markéta Prchalová

ceremonialistka, kněžka, lektorka ženských kruhů
   
www.marketaprchalova.cz

Lenka Kočí

psychoterapeutka, Bachovy esence, spoluzakladatelka A Centra
   
 www.acentrum.eu

Lucie a Radek Chromí

terapeuti metody Rush, partnerské soužití
 www.predmanzelskesladeni.cz

Lucie Horáčková

lékařka a odborná pomoc ve společnosti Aniball

www.aniball.cz

Zuzana Hozhoni

transformátorka, práce s limbickým otiskem

www.hozhoni.eu

Terezie Dubinová

lektorka, astroterapeutka, autorka knih mj. Ženy v Bibli, ženy dnes, Kořeny ženské spirituality a Jak napravovat svět: Rozhovory s inspirativními Izraelci.  Terapeuticky se věnuje astroterapii, energetické práci s tělem a slovem a podpoře potenciálu každého jednotlivce být moudřejší verzí sebe sama.  www.oheladom.cz 

Martina Zisková

doktorka a terapeutka, klinická práce s ayurvédou, autorka mnoha publikací a zakladatelka Ajurvédské gurukuly (www.ajurvedskagurukula.cz).

www.drmartina.cz

A kde nás s odborníky můžete potkat?

Sledujte naše aktuální webináře, kde Vás zveme na živá vysílání s odborníky a profesionály z AKADEMIE. Zde najdete i záznam z již proběhlých webinářů na velmi zajímavá témata, které by Vás mohly také zajímat. 

Do budoucna chystáme i osobní setkání, pobyty, semináře, které budeme zasílat formou emailu. Pokud chcete být informována, kdy a kde proběhnou a zároveň dostávat plnou dávku inspirace, přidejte se k nám a jako DÁREK od nás Vám pošleme ukázku z našeho on-line programu.

Kde nás potkáte