Vědomé  početí

PROPOJ SE SE SVÝM TĚLEM V MEDITACI 

Meditace je určena všem ženám. Především těm, které se připravují na mateřství. 

Vedená meditace trvá 18 minut a pokladem je jemná hudba s tónem 528hz fregvencí lásky. 

VĚDOMÁ CESTA K MIMINKU

ZAČÍNÁME 12. 9. 2023

7 týdenní on-line program pro ženy, které si přejí vědomě počít své miminko

Přeješ si poznat kým jsi ? Vydej se na cestu sebepoznání a zrození přání svého srdce... Jsi připravena prozívat svůj vnitřní svět, prohloubit vnímání sebe sama a skrze to nastolit harmonii ve světě vnějším? 

Cesta vědomé přípravy na miminko Tě dovede jemným a láskyplným způsobem k sobě, do nitra, odkud my ženy tvoříme.

Budeš se konfrontovat se sebou, uvidíš své obavy, zahlédneš své strachy, přejaté programy či tlak okolí a na Tvé cestě najdeš SEBE a prohloubíš důvěru ve svou intuici a božské načasování. 

Připravíš se na cestu mateřství ve svém vlastním rytmu, vnoříš se do své ženskosti a z toho bodu vykročíš ke spokojenosti BÝT maminkou v tomto světě. 

Metoda ThetaHealing®

Provedeme Tě 7 zásadními tématy po dobu 7 týdnů

 

Připrav se na jedinečnou cestu života, která Ti přinese do života NOVÉ tím, že se lépe poznáš v důležitých oblastech života, které přímo souvisejí s ženskými tématy, dary a stíny, se vstupem do MATEŘSTVÍ. 

1.  týden

LŮNO, MESTRUACE, RODOVÁ LINIE

pocit bezpečí

První mestruace je vstup do ženství. Doplníme, to co nebylo řečeno. Meditací spojenou s dechem se napojíme na své lůno, kde sídlí naše intuice. Z našich rodů přivoláme sílu.  Nabydeme sebevědomí a svobodu.

2.  týden

DARY A STÍNY DUŠE

celostní pohled

Procit se do jemnohmotnějších vibrací sebe sama, prodýchej své buňky a zeptej se sebe, jak k sobě přitupuješ ? Ponoř se do hlouby své duše a pozoruj sebe sama z nadhledu. Nechej volně sebou proudit život. Věříš, že události ve Tvém životě  májí vyšší smysl?

3.  týden

VLASTNÍ PŘÍCHOD NA SVĚT 

projdeš svým vlastním porodem

Jakým způsobem jsme se narodili je silně otisknuto v našem mozku a ovlivňuje naše jednání i jako dospělého. Je to jedna z velmi důležitých zkušeností a zápisů v našem těle.  Zvědomíš si tento okamžik. 

4.  týden

PARTNERSTVÍ A SEXUALITA

intimita a vztahování se

Zaměříme se na partnertsví a co nám může zrcadlit, zda nám přináší společný růst a to úzce souvisisí s naší ženskou sexualní tvořivou energií, vitalitou. Jak o ni pečujeme, jak ji můžeme kultivovat  a tak uzdravovat naše tělo.

5.  týden

VZTAH K TĚLU

bunečné propojení 

Vnoříme se do těla a prozkoumáme hloubku sebelásky, která má mnoho podob a hodně vrstev, tak jako naše tělo fyzické, emocionální a jemnohmotné.  Prakticky si ukážeme, jak opečovat emoce a strachy a rozpustit své bloky.

6.  týden

PŘIJETÍ JEDNOTY

božské načasování

Základem propojení se životem je důvěra a uvolnění se do jeho proudu. Jak si dovoluje žít život z nadhledu a nechat skrze nás tvořit život v sebepřijetí a lásce. Prozkoumáme náš pohled na stvoření. 

7.  týden

VZTAH K SOBĚ - JÁ - UMĚNÍ POUŠTĚT

uzavření kruhu

Zažijeme, jak věci, které nám již neslouží opouštíme, abychom udělaly prostor pro nové. Uvědomíte si v životě své jasné potřeby a ukotvíme sebevědomí.

Tvá průvodkyně

CO TI CESTA DO ŽIVOTA PŘINESE ?

 • intimnější vztah sama k sobě
 • posunutí se ke skutečným přáním svého srdce
 • posílení důvěry v přirozenou inteligenci těla a jeho schopnosti
 • napojení na moudrost lůna a objevení jeho síly
 • integrování do svého života zdravým návyků
 • otevření nových možností řešení partnerských vztahů a přístup k sexualitě
 • náhledneš na podvědomé programy, strachy a nezdravé emoce, naučíš se k nim přistupovat a nenechat se jimi ovládat (metoda ThetaHealing®)
 • vyléčíš svůj příchod na tento svět (Tvůj vlastní porod), uvidíš jaký to má vliv v našem dospělém životě a otevřeš se hlubší důvěře v život

Hluboká touha po miminku

Děti, které se rozhodnou přijít na Zemi v těchto časech, jsou moudré, inteligentní, čisté bytosti a žádají své budoucí maminky o podporu a  napojení. Zastavte se... naslouchejte... uslyšíte je...

Přejí si, abychom očistili svou mysl, tělo a duši tak, že můžeme udržet jejich nejvyšší vibrace během těhotenství, narození a dětství. S tím souvisí, že se nám i nějaký čas nemusí dařit otěhotnět. 

Přinášíme jedinečná témata, se kterými v programu Vědomá cesta k miminku pracujeme, a která Ti pomohou vybudovat své rodičovství na pevných základech

JAK TO UDĚLAT ?

 • Rozhodni se pro cestu s jasným záměrem a už teď udělej krok k naplněnosti své rodiny a spokojenosti svých dětí
 • Než vstoupíš do mateřství, poznej sebe a svůj přístup v důležitých tématech, která s tím souvisejí
 • Připrav cestu na svět pro své děťátko od začátku poctivě a v souladu se svou vnitřní moudrostí
 • Vydej se kořenům svých přesvědčení, pocitům a návykům v tématech, která vedou ke spokojenému prožívání života jako žena

Někdy je dobré zastavit se uslyšet hlas svého nitra, znovunastavit svůj vnitřní kompas  a vykročit v souladu s proudem života. 

CO VŠE V PROGRAMU DOSTANEŠ?

7 TÝDNŮ - ZOOM WOKRSHOP

Každé úterý 18:00 - 20:30h (GTM+1) budou probíhat on-line společná interaktivní setkání. Pokaždé se zaměříme na jedno téma, které prozkoumáme. Začínáme 12. 9. 2023

PRIVÁTNÍ TERAPIE V KRUHU

Na každém on-line setkání bude možnost udělat 20-30 minutovou individuální terapii (Deep diving) Metody ThetaHealing®, která ovlivní a dotkne se i dalších žen v kruhu. Je to velice léčivé a obohacující.

VIDEA S ODBORNÍKY

Kvalitní studijní materiál obsahuje 14 videí v členské sekci k tématu vědomého početí a 2 podcasty. Velice obsáhlá 45 minutová videa s praktickými informacemi pro další studium tématiky.

PŘÍRUČKA VĚDOMÉHO POČETÍ

K programu patří i dokument, který má kapitoly dle jednotlivých témat týdnů. Nalezneš zde příklady ze života a praktické cvičení s tělem, myslí či dechem. Hned se můžeš vnořit do tématu a zapsat si svou vnitřní odpověď.

MEDITACE SPOJENÍ S LŮNEN A PROJASNĚNÍ BUNĚK TĚLA

Aby ses mohla vnořit do ticha ve svém nitru a uslyšela hlas své intuice, který je zásadní v životě ženy. Máme pro Tebe 2 meditace, které můžeš praktikovat denně.

PODPORA - FACEBOOKOVÁ SKUPINA

Bezpečný uzavřený prostor pro sdílení osobních dotazů, příběhů, postřehů, cesty. Skrze Tvůj příběh se léčí všechny ženy v kruhu. Budeme plně k dispozici po celou dobu 7 týdenní cesty.

PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

Přejeme si spokojené klienty a proto máte přístup do členské sekce na 5 let. Užijte si velice příjemné uživatelské prostředí.

BONUS

V programu jsme pro Tebe nachystali i bonusová videa, která se Ti určitě budou hodit. 

NAVÍC k cestě máš přístup

K této cestě budeš mít k dispozici vstup do členské sekce do unikátního programu, kde najdeš přes 12h videí rozhovorů s odborníky z praxe jako jsou terapeuti, psychologové, odborníci z praxe v seberozvoji a poznání vlivů na naše životy. Videa slouží jako další studijní materiál. 

 KDO TĚ CESTOU PROVEDE ?

Dominika Kůželová

Moje cesta začala s přípravou na vlastní těhotenství a porod syna. Přitahovala mě transformační síla porodu. Uvědomila jsem si důležitost okamžiku našeho zrození, který nás ovlivňuje po celý život. Na základě silného prožitku jsem začala pracovat na zpracování momentu, kdy já jsem sama přišla na svět. Následně jsem začala zpracovávat a odkrývat svá traumata a objevila svou sílu. Následně mě cesta zavedla do Brazílie, kde jsem otěhotněla a porodila syna. Měla jsem štěstí zažít nádherný rituální porod v silné přírodě s amazonskou medicínou v doprovodu dvou porodních asistentek a duly. Zároveň jsem zažila nádhernou péči žen v šestinedělí, která pro mě byla hodně zásadní pro jemný návrat do společnosti a uzavření celého procesu. Tento silný zážitek mě utvrdil v tom, že bych si přála, aby každá žena znala svou sílu a cítila stejnou či podobnou podporu a péči. A to je můj důvod být stále aktivní v tématu zrození a smrti. Protože to je jen jedna universální brána.

Měla jsem tu čest být zasvěcena do energií Božské Matky od Mirandy Grey a tak se také věnuji ženám v osobních setkání, kde žena přijímá Požehnání ženského lůna a nebo Léčení ženského Lůna, Womb Blessings ® and Womb Healings ®.

“Vědomá cesta v období přípravy, těhotenství a porodního procesu je cesta sebeuvědomění a hluboké víry v sebe, přírodu a dítě. Jistá míra odevzdanosti a kombinace uspokojené mysli, zpracování strachů, byla má cesta. Zároveň si uvědomovat své tělo jako boží nástroj. Cestu duše na svět by měl doprovázet vhodný obřad, třeba zapálená svíčka. Také každá žena, která se rodí do matky by měla zažít, co je to být královnou, o kterou je bezpečně postaráno.”

- Život je DAR -

 VĚDOMÁ CESTA K MIMINKU

12. září 2023 

ZAČÍNÁME CESTU

 

7 týdnů 7 témat 

12. 9. - 24. 10. 2023

 

On-line kruhy každé úterý 18:00 - 20:30h 

+

videa s odborníky na téma vědomého početí

+

meditace

+

práce s programy metodou Theta Healing

+

osobní interaktivní pracovní sešit

+

plná podpora po celou dobu kurzu

 

 

Připrav se na jedinečnou cestu života, která Ti přinese do života NOVÉ tím, že se lépe poznáš v důležitých oblastevch života, které přípo souvisejí s ženskostí a vstupem do mateřství. 

Máme tu vědomou cestu k miminku on-line (7 týdnů) a také 3 osobní setkání v Praze.  (klikni na ZDE a dozvíš se více o cestě) 

REFERENCE 

Rády s Vámi sdílíme reference žen z minulých setkání a taky jejich osobní vzkaz  pro Vás ženy

Spoustu věcí svým zájmem i praxí již znám. Ale i tak jsem se dozvěděla nové. Od všeho. Od stravy přes napářku. Prohloubila jsem si své znalosti a věřím že díky tomu prohloubím i svou praxi. Moc moc děkuji! Kurz mi odnesl hodně nánosů co jsem již nepotřebovala, to čištění je skutečně hmatatelné. A přinesl mi nádherná sdílení, poznání nádherných žen a jejich příběhů a darů a pro mě samotnou větší zvnitřnění, ukotvení, uzemnění, napojení. Velmi mě obohatilo to jak to mají jiné v situacích které prožívám stejně, stejně jako že mají něco co je inspirující a já bych také mohla využít. Prostě nádhera.
Lucia a její vzkaz pro VásPokud po shlédnutých videích či přečtených článcích vibrujete jiskřičkami, radostí, jemnou zvědavostí či dobrým pocitem.. vstupte do kurzu. Vesmír dává, tak se tomu otevřete a přijměte.. náš život je především o rovnováze, prožitcích a růstu.
Přineslo toho opravdu hoooodně 😉 a zbavila různých nánosů.. Hned na začátku mě povzbudily rozhovory o ztrátě těhotenství, od Lenky Blažejové jsem si pořídila i její knížku a dokonce jsem si s ní vyměnila pár emailů, kdy mi navrhla, jestli bych nechtěla svůj příběh sdílet na jejích stránkách, což pro mě bylo velmi ozdravné. Pak mě moc povzbudil příběh Dominiky, kdy jsi říkala, jak jsi odjela do Brazílie, že jsi šla za tou touhou svého srdce… To mě tak povzbudilo. Další velké téma, když jste nahráli (konečně 🙂 meditaci o vlastním porodu a zveřejnili rozhovor na téma limbický otisk, tak to bylo další téma, které jsem potřebovala vyčistit. Meditace mě moc povzbudila, očistila, dokonce i manžel ji poslouchal, moc ho to povzbudilo.
Šárka a její vzkaz pro VásAby to nevzdávaly, že všechno je možné 🙂
Naučila jsem se dělat si pravidelně čas jen pro sebe - čtvrtek večer online kruh byl prostě pecka. A zároveň jsem si znovu uvědomila, že já jsem ta, která dělá doma pohodu - DOMOV Odevzdala jsem velkou část svého lpění
Zdeňka a vzkaz pro VásMilá ženo, je to to nejlepší, co pro sebe a svého partnera a vaše společné miminko můžeš udělat. Najít si cestu k početí, která bude nenásilná, pohodová. Naučíš se nelpět, netlačit. Naučíš se mít čas jen sama se sebou, pomůže Ti napojit se na sebe, svůj zdroj. TY jsi teď ta nejdůležitější
Cesta mi myslím přinesla ujištění, že jdu správně. Až budu ještě někdy těhotná nebo ne, prostě vím, že jsou zde věci mezi nebem a zemí. Člověk je může přehlížet, ale já jsem zde proto, abych je viděla a slyšela. Odnesla jsem si uvědomění, spoustu inspirace a témat. A mám také větší důvěru.
Monika a vzkaz pro VásŽivot je o tom, abychom neustále objevovali a nikdy nepřestali věřit. Není větší chyby než čekat a beze změny doufat a čekat na zázrak. Člověk tomu musí jít naproti. V kruhu žen je to jednodušší a otevírající obzory. Je úžasné sdílet a nebýt posuzována. Jen vyslyšena a pochopena. Díky za to!
Společná cesta mi přinesla nová přátelství, absolutní obrat mého vnitřního světa, cítění a vnímání světa a přístupu k sobě a k lidem okolo mě. Být v pravdě. Velkým přínosem pro mě byly i osobní setkání, ty celkový program posunuly ještě o kus dál!
Zuzana a vzkaz pro VásProgram Vědomého početí, kterému předcházel Kongres vědomého početí, byl pro mě transformačním zážitkem! Po několika letech absolvování IVF cyklů, ztrát a neúspěchů, zklamání, nových nadějí, neustálého plánovaní a frustrace najednou cítím obrovskou úlevu, vděčnost, radost a klid v srdci, a vím, že cesta po které jsem se vydala, je správná a mnohem krásnější. Není to přímá cesta k těhotenství, je to cesta, která má mnohem širší rozsah. Těším se na práci sama se sebou, těším se na péči o manželství, které bylo dost zanedbávané, těším se na každý nový den!!! Domča a Pavlínka jsou neuvěřitelně moudré a éterické ženy, jsem vděčná, že byly mými průvodkyněmi. Děkuji Vám z celého srdce!
Nejvíce mi přinesly hlavně osobní setkání, které pro mne byly hodně silné. Úžasný program, nádherné a příjemné zázemí místa. Úžasné meditace, hýčkání a vše. To mne dalo ten největší prožitek a jsem vděčná že to bylo s tím spojené. Přinesla mi spoustu krásných zážitků, možnost se více napojit na své tělo, svá témata, více se zklidnit a věnovat se plně sobě.
Veronika a vzkaz pro VásProgram vědomé početí velmi doporučuji všem ženám, které cítí touhu a potřebu být se nechat opečovat a být součástí podporující skupiny. Mít možnost že všechny pocity, výkyvy emocí, vše co se nám děje je v pořádku a mi na to nemusíme být sami. Je to možnost nechat se v=st do hloubky v důležitých tématech, dozvědět se spoustu zajímavých informací v tématech spojených s početím. Domča a Pavlínka mají moc krásnou pečující energií, a celý program nádherně vedou a předávají to co sami žijí.
Těžko se to popisuje slovy, ale cítím, že jsem po naší společné cestě jiná. V průběhu jsem si vyřešila spoustu mých vnitřních bloků. Během naší cesty se mi změnil život. Zásadní je změna partnera - manžela. Ale i to, že jsem úplně přestala lpět na tom, že musím mít miminko co nejdříve. A raději i s tím nepravým. To už teď nemám a právě i díky tomu mohlo ke změně partnera dojít. Jsem osvobozená, volná od mých vlastních limitů. Také mi přinesla nové přátelství a spoustu inspirativních žen. Jsem vděčná.
Barbora

Po odeslání prosím vyčkejte, než budete přesměrování. Po přijetí platby Vám budou obratem zaslány přihlašovací údaje do členské sekce.

Nákupem získáte

 • Přihlášení na online živá setkání
  Po dobu 7 týdnů se budeme setkávat přes ZOOM na živo. Odkaz s heslem dostaneš do svého e-mailu a budou platná po celou dobu cesty.
 • Přístup do členské sekce
  Přihlašovací údaje do členské sekce dostaneš na Tvůj e-mail ihned po přijetí platby na náš účet.
 • Bezpečná platba
  Používáme platební bránu ComGate, která využívá nejvyššího stupně zabezpečení a šifrování.

Potřebujete pomoc?

Napište na info@akademiematerstvi.cz.
Jsme tu pro Vás a rádi Vám s objednávkou pomůžeme.

7 týdenní VĚDOMÁ CESTA K MIMINKU
5 900 CZK nebo 257 EUR
7 x 3h on-line setkání ZOOM
navíc 17 praktických rozhovorů s odborníky
na důležitá témata z praxe
24 h péče během cesty v privátní FB skupině
pracovní materiály k cestě
sebeuvědomění
vstup do členské sekce
speciální balíček : VĚDOMÁ CESTA K MIMINKU + 2 OSOBNÍ SETKÁNÍ
12 340,-
8 600 CZK nebo 360 EUR
2 x celodenní setkání v Praze v hodnotě 3 780,-
7 týdenní on-line cesta Vědomá cesta k miminku v hodnotě 6 940,-
24 h péče během cesty v privátní FB skupině
pracovní materiály k cestě
možnost 2 splátek

PŘIDEJ SE DO FB SKUPINY

ZDE sdílíme naše aktuální akce, workshopy a rozhovory.

NAHLÉDNĚTE DO NAŠÍ ČLENSKÉ SEKCE