KONGRES VĚDOMÉHO POČETÍ

"přeji si otěhotnět"

22.2 - 1.3. 2022

PŘIHLAŠ SE NA JEDINEČNOU UDÁLOST, POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE

Přidej se k nám na  7 denní událost, plnou výjimečných osobností a rozhovorů. Naší vizí je představit ženám i mužům jak a proč je důležité se připravovat na miminko s předstihem.

vědomé početí

Vědomá cesta k miminku

To jak přicházíme na svět ovlivňuje náš život, naše podvědomé reakce a pocity, to již víme.

A pojďme se posunout ještě dál, do okamžiku početí. Proto, aby vznik nový život je třeba absolutního spojení dvou potentních energií, které se propojí a zažehnou nový život, je to jako velký třesk, celý vesmír se rozsvítí. Vnikne nový mikro vesmír, opravdu je to posvátný okamžik, který není samozřejmostí.

Jakou kvalitu a pozornost tomuto okamžiku dáváš Ty ?

Co je Vědomé početí ? 

Začneme u významu vědomé = volím si své kroky, znám a přijímám důsledky svého rozhodutí, VÍM PROČ SE TAK ROZHODUJI. Dokážu se na situaci podívat z mnoha úhlů pohledu, rozšiřuji si tak svůj výběr. A těchto úhlů pohledu může být velmi mnoho, je důležité si najít svůj výchozí bod, tedy to čemu opravdu věřím, s čím se ztotožnuji a z toho bodu rozšiřovat své možnosti.  

A početí = v tomto okamžiku se uděje velký zázrak, dvě vitální energie splynou a vytvoří takovou energii, která začně tvořit fyzické tělo, zhmotňovat subtilní část ducha, je to opravdu velká síla. Tento okamžik již v sobě zahrnuje i svůj konec. Je v něm zapsáno všechno.  

Najďete si svůj výchozí bod, svůj střed a prozkoumejte témata, která souvisí s novým počátkem, ať to je již početí dítěte nebo i třeba vznik nového projektu či partnerství. 

 

Pojďte prozkoumat jak to máš Ty a roztočit svou životní energii.

A najít v sobě odpověď proč se opravdu chcete stát rodiči ?  

7 dní Vás provedeme tématy, jak se připravit na miminko nebo-li cestou vědomého početí

Vlastní porod

už jste si někdy prošli svým vlastním porodem?

Lůno, Menstruace a Rodová Linie

Posloucháte hlas lůna? Jaký máte vztah k menstruaci, k vlastní mámě a ženské linii?

Plán duše

Jaký je je Váš plán duše?
vědomé početí

Já a duše mimika

Jak se spojit s duší Vašeho miminka, jaký je opravdový záměr Vaší duše?

Vztah k tělu

Znáte své tělo, vnímáte ho a rozumíte jeho signálům a jak s ním pracovat?

Partnerství a sexualita

Před početím je velice důležité v jakém partnerském vztahu jste a Vaše intimita.

Jednota

Co znamená jednota

Koho v kongresu uvidíte?

Více než 15 úžasných rozhovorů 

Tady Ti budeme představovat postupně všechny úžasné hosty, jednoho po druhém:) Zůstaňte s námi v kontaktu a sledujte vše na našich sociálních sítích.  Můžete se těšit na opravdovou jízdu. Jsme poctěni i rozhovory ze zahraničí ( budou přeloženy), kde se již vědomým početím dlouhodobě zabývají a tak se jimi můžeme inspirovat.

Monika Hanzlíková

vztah k tělu, embodyment

mentorka a průvodkyně ženám, Cítit se ženou

Helena Houdová

posvátná sexualita a vztahy

helena houdová

certifikovaná koučka sexu, lásky a vztahů, Posvátná žena

Kateřina Rae

jednota 

léčitelka, ritualistka a maminka 3 dětí

Amisuel

plán duše

rituální tetování, transformace ženství a zakladatelka Moon Alchemi https://moonalchemi.cz/

Susy Nana

spojení s lůnem jako cesta k početí

alchymie lůna, vědomé početí

Průvodkyně žen alchymií Lůna, www.susynana.cz

Radana Třešňáková

vědomé početí

Helena Houdová

Jan Rak

Veronika Vieweghová a Jan Petr Křen

Margot Gabrielle

Martina Falco Maksymovová

vědomé početí

Andělka

Vojáček

 Monika Amaee Trčková 

vědomé početí

Jiřina Macháčková

Monika Hanzlíková

Margit Slimáková

Karaimi

Pozvání přijal i nádherný host ze zahraničí, Rebecca Wilson, která ženy provází vědomým početím.

Rebecca Ann Wilson

rebecca Ann Wilson

Kdo je AKADEMIE a jaká je naše vize?

Jsme mámy, které mají své sny a touhu žít naplňují život v lehkosti a radosti a zároveň nebojí se projevit ve své pestrosti. Přijímáme život takový, jaký je a jsme si vědomy, že jsme to my, kdo ho tvoří a mění.  Jsme autentické a spojuje nás zvědavost, opravdovost a chuť objevovat nové a pravdivé části nás.  Baví nás spolprácovat a přijímat se také jaké jsme. Cítíme se v tom lépe a rády bychom inspirovaly i ostatní.  Jsme dokonalé a proti své nedokonalosti nebojujeme a přijímáme ji.  Máme dny, kdy utíkáme ze své reality a i to je v pořádku. Nelpíme na tom, jaké máme být, ale víme, co cítíme a jaký je náš vnitřní směr. Naše cesta nás baví a chceme, aby bavila také Vás. 

Mateřství je cesta k poznání sebe. Radujeme se, vztekáme se, objevujeme, poznáváme, určujeme, zastavujeme se, propojujeme, věříme, soucítíme… vyrůstáme, i když v centimetrech už ne… Hledáme, zkoumáme, tvoříme, přijímáme, pláčeme, vaříme, vymezujeme, odpouštíme… nasloucháme, učíme se, zakopáváme, pozorujeme, pečujeme, vyživujeme, chybujeme, projevujeme se a všechno nás to baví. Celé to přijímáme a milujeme. Když je to ze srdce, tak je to to pravé. 

Dominika Kůželová

Moje cesta začala s přípravou na vlastní těhotenství a porod syna. Přitahovala mě transformační síla porodu. Uvědomila jsem si důležitost okamžiku našeho zrození, který nás ovlivňuje po celý život. Na základě silného prožitku jsem začala pracovat na zpracování momentu, kdy já jsem sama přišla na svět. Následně jsem začala zpracovávat a odkrývat svá traumata a objevila svou sílu. Od roku 2015 jsem součástí Asociace pro porodní domy a centra, z.s. ( APODAC, www.apodac.org). Následně mě cesta zavedla do Brazílie, kde jsem otěhotněla a porodila syna. Měla jsem štěstí zažít nádherný rituální porod v silné přírodě s amazonskou medicínou v doprovodu dvou porodních asistentek a duly. Zároveň jsem zažila nádhernou péči žen v šestinedělí, která pro mě byla hodně zásadní pro jemný návrat do společnosti a uzavření celého procesu. Tento silný zážitek mě utvrdil v tom, že bych si přála, aby každá žena znala svou sílu a cítila stejnou či podobnou podporu a péči. A to je můj důvod být stále aktivní v tématu zrození a smrti. Protože to je jen jedna universální brána.

Měla jsem tu čest být zasvěcena do energií Božské Matky od Mirandy Grey a tak se také věnuji ženám v osobních setkání, kde žena přijímá Požehnání ženského lůna a nebo Léčení ženského Lůna, Womb Blessings ® and Womb Healings ®.

“Vědomá cesta v období přípravy, těhotenství a porodního procesu je cesta sebeuvědomění a hluboké víry v sebe, přírodu a dítě. Jistá míra odevzdanosti a kombinace uspokojené mysli, zpracování strachů, byla má cesta. Zároveň si uvědomovat své tělo jako boží nástroj. Cestu duše na svět by měl doprovázet vhodný obřad, třeba zapálená svíčka. Také každá žena, která se rodí do matky by měla zažít, co je to být královnou, o kterou je bezpečně postaráno.”

- Život je DAR -

Pavlína Jindrová

Můj příběh začal před šesti lety v době, kdy jsem měla velmi lukrativní pracovní místo v korporátní společnosti. Měla jsem téměř všechno, ale postupně se ve mě otevíral silný pocit prázdnoty a nenaplnění. Začalo období “hledání se”. Práci jsem nakonec ukončila útěkem na mateřskou. Ale otázka, zda to byl ten správný útěk:). Tehdy jsem více poslouchala rady mých blízkých než hlas své intuice. Příprava na porod a miminko byla spíše nevědomá, řídila jsem se větou: ”Hlavně nic neočekávej a na ničem nelpět”. Což byl zdravý přístup, ale zároveň jsem odevzdala své přání a moc do jiných rukou. Byla jsem porozena. Porod v té době byl rychlý a byla jsem ráda, že ho mám za sebou. Dodnes si však již nedokážu vzpomenout na prožitek, na jeho sílu. Po týdnu nastalo pro mě období vyčerpanosti. Nepochopení potřeb svého syna. Pláč, nevyspaná, vztek se ve mně střídaly. I tehdy jsem se spokojila s radou: ”To přejde, vydrž prťka, tak to prožívá každá máma!”...

A co když ne…? Vždyť mince má dvě strany.

S velkou vděčností k mému prvnímu synovi, který mě postupně učil být ve své síle, více naslouchat sobě, jsem byla připravena mít druhé miminko. Tentokrát jsem si však přála porod vědomý. Dovolila jsem si vše, na co jsem byla v té době připravena. A tak se i stalo. Prožila jsem krásný porod, který mě posunul ještě hlouběji k sobě.

Po šestinedělí, které jsem uzavřela rituálem zavinování kostí, se začaly objevovat stavy. Koukala jsem na film, kde hraji mámu, která si uvědomuje, jak by chtěla své děti vychovávat, ale viděla jsem, jak neustále padám do starých vzorců, jak emoce vytváří mlhu, přes kterou nelze vidět, manipulace, systém odměn, vše k čemu jsem měla odpor, jsem sama konala. Cítila jsem bezmoc, přála jsem si utéct. Chyběla mi sebeláska, napojení na sebe, na své lůno, propojit se s ním, s cykly přírody. Převzít zodpovědnost do vlastních rukou a uvědomit si, že realitu si tvořím sama. Chtěla jsem svou teorii začít žít.

Při psaní první knihy Ženská hlubina www.zenskahlubina.cz, která se spíš psala sama se objevily mé předkyně. Stály kolem mě a držely mi pocit bezpečí a podporovaly mě v mém záměru. Tehdy mnou proletěla myšlenka na školu mateřství. Něco jako dávné komunity moudrých žen, červených stanů, které si předávaly své zkušenosti. Zatoužila jsem po takovém místě, kde bych mohla čerpat celistvé informace, nechat se inspirovat tím, co se mnou rezonuje a jít svým vlastním tempem k plnějšímu životu.

Poselství projektu

- Naše proč -

Propojte se s moudrostí přírody a možností dnešní moderní doby. Odlehčení od starých již nefunkčních praktik a přístupů. Nechte se vést přirozeností, lehkostí a radostí. Nikdy není pozdě změnit přístup a udělat něco jinak. Děláme to pro sebe a pro své děti, abychom žili v úctě, v lásce a respektu, abychom měli lepší vztahy, větší volnost projevu a mohli žít naplno svůj potenciál.

Otevíráme témata, které mění běžný pohled na celý proces početí, těhotenství, porod a šestinedělí.
Vždy se máte kam obrátit, nejste v tom sami.

Nákupem získáte

 • 7 hlavních témat
  u každého tématu najdete rozhovory s úžasnými lidmi, kteří mají, co předat za zkušenosti
 • Přístup do členské sekce
  Obratem po přijetí platby (u plateb kartou, online převodem a Comgate ihned) Vám zašleme přihlašovací údaje do členské sekce. Získáte tak přístup k obsahu Akademie přirozeného mateřství.
 • Všechna dostupná videa ihned k dispozici
  Nemusíte čekat na postupné uvolňování obsahu, zakoupený obsah získáte ihned po vstupu do členské sekce.
 • Bezpečná platba
  Používáme platební bránu ComGate, která využívá nejvyššího stupně zabezpečení a šifrování. Máme garanci vrácení peněz za službu s případě nespokojenosti.

Potřebujete pomoc?

Napište na info@akademiematerstvi.cz.
Jsme tu pro Vás a rádi Vám s objednávkou pomůžeme.

Po odeslání prosím vyčkejte, než budete přesměrování. Po přijetí platby Vám budou obratem zaslány přihlašovací údaje do členské sekce.

Sledujte nás na 

porod, těhotenství