Provedeme Tě cestou, jak se připravit na roli maminky tak, aby jsi byla spokojená a stála ve své plné síle.

OD 4. KVĚTNA OTEVÍRÁME OPĚT BRÁNY A 2 MĚSÍČNÍ CESTU S NÁMI A ODBORNÍKY Z AKADEMIE.

PŘIDÁŠ SE?

Staň se kvetoucí Maminkou

Máš strach z porodu?

Strachy jsou pro Tebe úžasnými pomocníky, když s nimi umíte pracovat. Upozorňují na co je třeba se podívat ještě před porodem, aby se u porodu neukázaly. My Ti ukážeme, jak si s tím poradit a jak může být porod i krásným zážitkem.

Nevíš, jak se správně na porod připravit?

Máme pro Tebe velmi praktické rady, ale zároveň zkušenosti všech odborníků Z AKADEMIE, kteří se v porodnictví již dlouhou dobu pohybují. Přinášíme unikátní podporu ve formě uzavřených kruhů, kde se s nimi můžeš setkat a ptát se osobně.

Každý má samé rady! Nevím, jak se v těch informacích vyznat a co je pro mě a miminko dobré?

AKADEMIE je škola inspirace, rady nedáváme. Ale chceme, aby jsi znala veškeré své možnosti a našla svou vlastní cestu. Chceme, aby jsi byla ve své síle a sebevědomá a dokázala si stát za svými rozhdnutími. AKADEMIE přináší spousta poznatků a zkušeností na jednom místě a navíc ješte ty, na které v porodnici a kurzech není čas. Pomůžeme Ti ujasnit, co je a co není důležité. A sama si pak zvolíš svůj směr. Kvalitní informovanost vede ke svobodnému rozhodování. 

Bojíš se bolesti u porodu?

Je to zcela přirozené mít obavy, když vstupuješ do něčeho nového a jediné co známe jsou příběhy kamarádek či scény z filmů. Ukážeme Ti, jak se připravit k porodu a jak může být hezkých zážitkem. Budeš se cítit sebevědomě a bolest bude pro Tebe průvodcem. 

Přeješ si být spokojenou maminkou a zároveň se nevzdat svých vlastních potřeb?

Pravdou je, že už to bude navždy jiné. Nebude to jako dřív. S porodem přijímáte další roli v životě, roli mámy. AKADEMIE Ti ukáže, co vše můžete pro spokojenost udělat ještě než se stanete maminkou. Můžeš si mnohé vyjasnit a s radostí tuto roli přijmout.

Je pro Tebe těhotenství náročné? Bojíš se všech změn?

I to je v pořádku. Emoce a nálady v těhotenství jsou jako horská dráha. Když pochopíš souvislosti, bude to pro Tebe jednodušší a čitelnější i v komunikaci s okolím.

Cítíš se na to sama? Okolí nerespektuje tvou cestu? 

Je to velmi intenzivní období, kdy náš vnitřní hlas k nám velmi silně promlouvá. Stává se často, že se může lišit od požadavků z okolí nebo od zažitých představ našich blízkých. Podpoříme Tě posílit tvou intuici a vnitřní sílu jít za svým hlasem.

Co Ti program do života přinese?

 • dozvíš se jak se napojit na své děťátko
 • jak přistoupit a pracovat s emocemi a strachy v těhotenství
 • bude z Tebe sebevědomější maminka, která se raduje ze své nové role
 • jak se nebát projevit a být upřímná k sexualitě a intimitě v těhotenství
 • budeš vědět, jaké místo porodu je pro Tebe vhodné a budeš si umět prosadit svůj porodní plán
 • uvědomíš si, zda je pro Tebe důležité mít porodní asistentku či dulu u porodu
 • budeš vědět, jak přizvat svého partnera k porodu, jak komunikovat vše už v těhotenství, aby u porodu nebylo pozdě
 • zvědomíš si své ženské lůno, dáš pozornost tam, kde se vše děje
 • porozumíš funkci placenty a budeš si jistější, jak s ní chceš dále nakládat
 • budeš znát průběh porodu a když už budeš rodit, nebudeš překvapená - vyznáš se v dobách porodních a taky polohách, které jsou vhodnější pro snadnější porod
 • dokážeš se zorientovat a rozhodnout o svých právech jako zodpovědná maminka 
 • budeš si vědět rady, jak přijmout porod, když nejde podle tvých představ
 • dokážeš si zmanažovat celé šestinedělí, aby Tvá regenerace a zžívání s miminkem bylo poklidné a rodina byla v harmonii

Bude z Tebe sebevědomá, zářivá maminka, která vnímá, co je pro ni a miminko nejlepší

Co v on-line kurzu najdeš?

14 TÉMATICKÝCH MODULŮ 

 

Modul 1
Tělo jako živná půda

Je dobré znát své tělo. Navaž s ním komunikaci. Dozvíš se o výživě těla a taky jak ho pohybem podpořit. Podíváš se blíže, jak funguje tvé pánevní dno a jak se s ním spojit. 

Modul 2
Bezepečí na 1. místě

Je důležité se při porodu cítit bezpečně. Projdeme spolu jak si vybrat porodnici, výběr porodní asistentky či duly. Jak si připravit porodní plán. A jak komunikovat přípravu s partnerem.

Modul 3
Zodpovědná máma

Pochopíš, co znamená lymbický otisk a jakou má souvislost s vývojem miminka. Ujasníš si, co pro tebe znamená mít miminko. Vlastnit nebo být průvodcem?

Modul 4
Jiný stav= jiný stav vědomí

Jseš mnohem citlivější a otevřenější všem vjemům a taky vztahu k sobě samé, intimitě a sexualitě. Přichází k tobě nové zkušenosti, mohou se objevit i různé strachy. Ukážeme ti jak s nimi pracovat.

Modul 5
Těhotenství jako rituál

Informace jsou důležité, ale spoj to s každodenní praxí. Seznámíme tě s cvičením, aromaterapií, meditací, jak se spojit s miminkem a uděláš si z toho krásný rituál.

Modul 6
Napojení na miminko

Ukážeme ti možnosti, jak se spojit s miminkem a taky když to zcela nejde.  Provedeme tě nádhernou vizualizací.

Modul 7
Dítě a ty jste v tom zajedno

Pochopíš, že nejste odděleni a oba se podílíte na porodu. Dozvíš se o moudrosti miminka, které ví, kdy se má narodit. Ukážeme ti možnosti, jak se nechat podpořit a opečovat k porodu. Miminko vše vnímá.

Modul 8
Rodí tělo, ne mysl

Informace zapojíš do těla. Dozvíš se, jak probíhá celý porod z pohledu porodní asistentky, dozvíš se jaké polohy jsou vhodné i v porodnici a také, jak funguje zdravotní pomůcka Aniball v kombinaci s polohami.

Modul 9
Pokora a důvěra v proces

Pochopíš, co si můžeš pod intimitou u porodu představit. Co si vše plánujeme a nakolik je nutná pokora a důvěra v celý proces. Dozvíš se, jak pracovat s bolestí u porodu.

Modul 10
Svoboda projevu a síla ženy

Co opravdu svoboda projevu je? Volně se pohybovat u porodu. Kde pouštíš kontrolu a kde se do projeví v tobě zvíře? Co je to síla ženy u porodu a jak ji nechat projevit? Jak se napojit na moudrost porodu?

Modul 11
První okamžiky života

Dozvíš se, co vše se odehrává v prvních okamžicích s miminkem - první otisk? Jak se s ním spojíš? Na co opravdu máš právo ? Jak být připravena na všechny varianty? Jak funguje placenta a jak s ní zacházet?

Modul 12
Příprava na šestinedělí

Jak se připravit na šestinedělí a co se v něm odehrává? Jak a proč je důležitá péče v tomto období? Tato fáze nelze z celého procesu vynechat. V tomto období vzniká základ tvé nové rodiny.

Modul 13
Miminko a rituály

Jak začít miminko poznávat, jak si vytvořit rituály. Dozvíš se o masáži miminek a také nové možnosti, jak ho přivítat do rodiny. Miminko vše vnímá.

Modul 14
Uzavření nového zrození

Dozvíš se o rituálech, které ti pomohou uzavřít vše z celého období a někdy i víc. Rituálně uzavřeš etapu a otevřeš se nové - roli maminky. 

Co on-line kurz obsahuje?

VIDEA S ODBORNÍKY

23 videí na témata o těhotenství, porodu a související péče, více než 20 hodin rozhovorů s odborníky z různorodé praxe, zahrnují průřez důležitými tématy, ke kterým se budeš vracet i po porodu. Dozvíš se o zdravém pohledu na celý proces z různých úhlů pohledů, podle pole působnosti odborníka. O čem bys měla být informovaná jako budoucí maminka a co je dobré si na cestě mateřstvím uvědomit.

PLAYBOOK PRO TVŮJ VNITŘNÍ SVĚT

Připojili jsme k programu i PDF pracovní sešit, který je připraven pro každou fázi zvlášť. Je vedený formou otázek pro Tebe. K tomu, aby jsi byla k sobě upřímná a dokázala si sama ujasnit, jak na tom teď právě jseš a co potřebuješ a jak se můžeš ke svému přání přiblížit. Vše je připraveno s úžasným playlistem (hudbou), u kterého můžeš relaxovat.

DÝCHAT A CVIČIT

Víš, jak je v tomto období neustálých změn dech a pohyb důležitý? Abychom se co nejlépe spojily se svým tělem a jeho moudrostí a udržely si kondici na fyzický výdej při porodu, máme pro Tebe dechová cvičení i sestavičku od lektorek jógy, které jsou již maminkami a mají osobní zkušenosti.  

MEDITACE SPOJENÍ S LŮNEN A MIMINKEM

Aby jsi jako žena uslyšela co nejzřetelněji vlastní intuici, svůj hlas, který pak je velmi zásadní v těhotenství, porodu a v mateřství, připravili jsme pro Tebe vedené meditace na ženské lůno. Můžeš se těšit i na meditaci, která Tě povede na napojení na své miminko.

PODCASTY / AUDIO

Rozhovory jsou připravené i jako podcast, audio, abys mohla poslouchat i na procházce ve sluchátkách, třeba i s kočárkem, také si vyber z našeho playlistu.

BONUS

V programu jsme pro Tebe nachystali i bonusová videa, která se Ti určitě budou hodit v době, kdy do mateřství vstoupíš. 

PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

Přejeme si spokojené klienty a proto máte přístup do členské sekce na 2 roky. Užijte si velice příjemné uživatelské prostředí.

PODPORA VE FACEBOOKOVÉ KOMUNITĚ

Pozvání na živá vysílání a živá setkání, sdílení v bezpečném prostoru pro intimní témata.

OD 4. KVĚTNA 

PŘIDEJ SE NA 2 MĚSÍČNÍ CESTU S NÁMI A ODBORNÍKY.

Během 2 měsíců budou 4 živá setkání v rámci VIP facebookové skupiny. Budou pozváni odborníci, se kterými můžeš konzultovat osobní otázky, rady, potřeby. Procházíte meditacemi, vizualizacemi a hlavně se úžasně naladíte a budete se těšit na celý proces. Přihlásit se můžeš do 3.5. do půlnoci.

ZAČÍNÁME ZA

 S KÝM SE NA KRUHU OSOBNĚ POTKÁŠ?

Pavlína Jindrová

AKADEMIE

Dominika Kůželová

AKADEMIE

Martina Mamea Peukerová

dula

Bibiána Pališková

porodní asistentka

Anna Kekeláková

dula

My víme, že každá stávající či budoucí maminka má právo na to být spokojená a zářivá 

CENÍK

ZÁKLADNÍ AKADEMIE
3 800
14 modulů, kterými tě provedeme
23 videíí, také jako podcasty
přes 20 hodin rozhovorů s odborníky
na důležitá témata z praxe
2 vedené meditace
praktická cvičení a jóga
hravý sebepoznávací pracovní sešit
členství na dobu 2 let
individuální podpora v klientské skupině
BONUSová videa

po osobní dohodě je možné se domluvit na splátky

VÁŽÍME SI SVÝCH KLIENTŮ

Garance kvality a spokojenosti, vrácení peněz do 14-ti dnů.

Témata z našeho kurzu dle fází

Co nás ve škole neučili o přirozených věcech jako je mateřství

Těhotenství

 • Jak se mění intimita v těhotenství a jak ji můžeme s partnerem prohloubit 
 • Změněný stav, jiný stav, těhotenství... můžete využít jako jedinečnou příležitost, změnit svůj život a žít kvalitněji 
 • Jak uvolnit své tělo a propojit se s miminkem

Příprava na porod

 • Jakou podporu můžete v této době mít ? Co je dobré vědět, než vkročíte do porodnice ?
 • Dozvíte se více o fyziologii porodu a jak to příroda vymyslela
 • Jak uvolnit své tělo a propojit se s miminkem

Porod

 • V jakém prostředí se můžete cítit bezpečně a porodit své dítě
 • Jak je to s termínem porodu, vhodné polohy při porodu
 • Vnímání porodního procesu, jak se uvolnit a přijmout přirozenou bolest

Péče v šestinedělí

 • Jak si připravit plán v šestinedělí
 • Nastavení nového režimu rodiny. Jak navázat kontakt s miminkem, masáže miminka
 • Jak si uzavřít celý porod

Příprava na početí 

 • připravíte své tělo, aby mohlo přirozeně počít
 • zvědomíte si své ženské lůno
 • pochopíte v čem spočívá zodpovědnost stát se maminkou
 • zahrnuje řešení, když miminko napřichází nebo se nedaří počít
 • otevřeně mluvíme o situacích, když jste o miminko v minulosti přišla
  najdete zde praktická cvičení pro přirozené početí

Těhotenství

 • ukážeme Vám, jaké jsou cesty se napojit na své děťátko
 • jak přistoupit a pracovat s emocemi a strachy v těhotenství
 • bavíme se o sexualitě a intimitě v těhotenství
 • poradíme, jak si vybrat vhodné místo porodu
 • vysvětlíme proč je dobré mít porodní asistentku (PA), dulu již v těhotenství
 • ukážeme jak přizvat svého partnera do procesu a umět komunikovat svá přání
 • nastavíte si své individuální pravidelné rituály

Příprava na porod

 • ukážeme Vám jak si připravit porodní plán a komunikovat s lékaři
 • praxe a přípravy na porod z pohledu porodní asistentky (PA)
 • ujasníte si prakticky fáze porodu a jak je poznat
 • najdete pomůcky, metody, které Vám mohou usnadnit porod
 • nahlídnete do světa miminka co vše vnímá, když je v těle matky

Porod

 • pochopíte moudrost porodního procesu
 • jak důležitá je svoboda projevu a co si pod tím můžeme představit
 • nový pohled na význam placenty a její funkce, kdy ostříhávat pupeční šňůru
 • význam prvních okamžiků dítěte a bondingu
 • jak přijmout situace, kdy nejde porod podle našich představ 

Péče v šestinedělí

 • ukážeme Vám proč je důležité odpočívat a dodržovat dobu šestinedělí
 • jak předejít poporodním depresím
 • jak si připravit plán na šestinedělí
 • praktické rady a tipy na péči o své tělo
 • jak si rituálně uzavřít šestinedělí a celý proces porodu
 • jak navázat hlubší kontakt s miminkem
 • jak se v jemnosti vrátit do initimity po porodu

JAKÁ CESTA BUDE TVÁ?

A co ženy, které AKADEMIÍ prošly?

Ač si říkám, že jsem toho přečetla, viděla a slyšela dost, vždycky mě u každého videa překvapila nová informace, které je zajímavá. Celkově mi AKADEMIE obohatila život. Je to místo, kde jsou pro mne unikátní informace schované do kvalitně připravených videí a balíčků, které dávají smysl. Nevyrovná se tomu žádná kniha, ani sebelepší předporodní kurzy. Rozhovory s jednotlivými odborníky, kteří otevřeně a pravdivě sdílejí, jsou nedocenitelným bohatstvím, díky kterému je pro mne AKADEMIE jeden z nejzajímavějších projektů týkající se těhotenství.
Andrea Straková

Je to jedinečný okamžik ve tvém životě, který se už nebude nikdy znovu opakovat.

Přejeme si pro tebe láskyplnějsí prožití celého období a aby příchod tvého miminka byl v největším respektu k životu, úctě a lásce.

ZAČÍNÁME ZA

Přihlásit se můžeš do 3.5. do půlnoci.