Zveme Vás na vědomou cestu k miminku

tématická celodenní setkání

v kruhu žen v Praze

JIŽ PROBĚHLO

o dalších termínech se přihlaště na odběr novinek

12. BŘEZNA
Vliv prenatálního období a přepis vlastního porodu- PROBĚHLO
26. BŘEZNA
Spojení se s Lůnem jeho aktivace a harmonizace vaječníků
9. DUBNA
Znovuzrození a vkročení do nové fáze života

POZNEJ SAMA SEBE A UDĚLÁŠ KROK K MIMINKU

Změna začíná uvnitř nás

 • Jsi rozhodnuta udělat změnu ve svém životě, posunout se v seberozvoji a zároveň tak pro své možné budoucí děti?
 • Chceš se dozvědět, co všechno má vliv na budoucí vývoj miminka ? A jak ho můžeš sama ovlivnit ještě před tím než otěhotníš ?
 • Cítíš, že Ty a partner chcete přivést na svět dítě, které bude už svébytné, svobodné, zároveň rozvíjet a žít své talenty a dary?
 • Ráda by ses více propojila se svým tělem a komunikací s ním, aby jsi mohla vnímat silněji jeho signály a lépe rozuměla sama sobě ?

 Zveme Tě na osobní setkání, která mohou změnit Tvůj život 

Podmínky :

Setkání jsou koncipována jako cylus 3 setkání, kdy 1 setkání již proběhlo, je doporučené absolvovat všechny, avšak je možné absolvovat pouze jeden.   

Pro závaznou účast je nutné zaplatit zálohu 1 000 Kč , která není vratná a doplatek bude uhrazen na místě v hotovosti.

Záloha je nutné zaplatit do 24. 3. 2022.

PROČ JSOU SETKÁNÍ PRÁVĚ PRO TEBE ? 
 • Vědomá setkání jsou o věnování pozornosti sama sobě a my jsme vybraly nejdůležitější témata, která vedou k uvědomění a hluboké změně. 
 • Vědomé početí je cesta k probuzení tvořivé síly, schopnosti magnetizovat a manifestovat si v životě to, co si opravdu přejeme. Vědomé Početí nemusí souviset jenom s početím dítěte, ale může se jednat i o nový projekt, vztah  a cokoliv, co skrze Tebe má být doslova porozeno.
 • Ženství je na velkém vzestupu, dochází k velkému čištění našich traumat, ale ne jenom našich, ale zároveň i našich předků, abychom je mohli z našeho těla uvolnit a vytvořit tak mnohem výživnější půdu pro zasetí nových semínek. Zapracovat na přerušení generačních pogramů, přesvědčení, které už nám neslouží a jsou nefunkční. Projít si doslova očistným procesem svého vlastního početí, prenatálu, porodu a narodit se jako znovuzrození již bez zátěží.

Detailní PROGRAM setkání

 • Čeká nás výživná zdravá vegetariánská strava a živá voda v příjemném přostředí
 • Budeme pracovat s tělem, tancovat a součástí budou i energetická cvičení na rozproudění energií
 • Provedeme vás meditací, která zklidní mysl, abychom se mohly ponořit do vědomí těla
 • Setkání jsou s jedinečným záměrem, který působí na všech úrovních bytí, proto je nazýváme rituálem

1. část : 12. března 9:30 -16:30

Vliv prenatálního období a přepis

vlastního porodu - PROBĚHLO

V našem podvědomí jsou silné zápisy z našeho prenatálního období, které ovládají náš dospělý život. Proto je důležité si tyto jedinečné okamžiky zvědomit, odhalit jejich vliv a rozpustit je. 

 

Projdeme si rituálem vlastního zrození a budete mít možnost uvidět vliv prvních okamžiků svého života. 

2. část : 26. března 9:30-16:30

Spojení se s Lůnem a aktivace a

harmonizace vaječníků - 4 MÍSTA VOLNÁ

Lůno  je centrum naší tvořivé energie, ale zároveň místo, kde se setkáme s uloženými traumaty jak z dětství, tak i z generačních traumat předkyň. Z lůna se rodíme, tak jako Ty z Lůna své matky, tvá matka tvé babičky... Tím, že zaměříme vědomí dovnitř Lůna, začneme kultivovat tuto energii (shakti), spustíme léčivý proces, pohyb tekutin, které mohou narážet na místa, která jsou zatvrzelá, stáhnutá. Můžeme si to představit jako kapsy neprojevených emocí, které se zde uhnízdili a potřebují se zprůchodnit, prožít a propustit z těla, aby energie mohla proudit. Budeš více zaměřovat do těla pozornost, protože tam máme odpověď na všechno. často, když nic necítíme, můžeme být odpojeni od bolesti, jelikož někdy trauma může být tak velké, že podvědomí odpojilo tělo a mysl.

Zaměříme se na pravý a levý vaječník povíme si více o jejich kvalitách a jak je zharmonizovat. Podpoříme i naše Ledviny, které uchovávají sexuální energii, což je životní energie a jsou hlavní součástí reprodukčního systému a reprodukce v početí a těhotenství. Nadledviny sedí na ledvinách a uvolňují adrenalin
období stresu na podporu těla, aby se vrátilo do
rovnováhy, nicméně ve světě a životním stylu, který je pod
neustálý tlakem a stresem jsou nadledviny přetížené a
unavené.

3. část : 9. dubna 9:30-16:30

Znovuzrození a vkročení do nové fáze života - 4 MÍSTA VOLNÁ

Lehkost a radost v našem životě by neměla chybět. Závěrečné setkání bude o tanci a spontánním projevu. Tak abychom vnesly do svého života více vědomých momentů a našli svou individuální pravdu. Sebepoznání skrze prožitek v těle je osvobozující, probudíme své kvality, které skrze nás chtějí být projeveny a my se otevřely svému potenciálu. 

CO SI VZÍT S SEBOU

Pohodlné oblečení vhodné na pohyb a ve kterém se budeš cítit krásná 

Amulet / předmět, který vystihuje Tvou ženskost

Předměty na společný oltář, které Ti dělají radost     

 

 

VĚDOMÁ CESTA K MIMINKU

To jak přicházíme na svět ovlivňuje náš život, naše podvědomé reakce a pocity, to již víme.

A pojďme se posunout ještě dál, do okamžiku početí. Proto, aby vznik nový život je třeba absolutního spojení dvou potentních energií, které se propojí a zažehnou nový život, je to jako velký třesk, celý vesmír se rozsvítí. Vnikne nový mikro vesmír, opravdu je to posvátný okamžik, který není samozřejmostí.

Jakou kvalitu a pozornost tomuto okamžiku dáváš Ty ?

Co je Vědomé početí ? 

Začneme u významu vědomé = volím si své kroky, znám a přijímám důsledky svého rozhodutí, VÍM PROČ SE TAK ROZHODUJI. Dokážu se na situaci podívat z mnoha úhlů pohledu, rozšiřuji si tak svůj výběr. A těchto úhlů pohledu může být velmi mnoho, je důležité si najít svůj výchozí bod, tedy to čemu opravdu věřím, s čím se ztotožnuji a z toho bodu rozšiřovat své možnosti.  

A početí = v tomto okamžiku se uděje velký zázrak, dvě vitální energie splynou a vytvoří takovou energii, která začně tvořit fyzické tělo, zhmotňovat subtilní část ducha, je to opravdu velká síla. Tento okamžik již v sobě zahrnuje i svůj konec. Je v něm zapsáno všechno.  

Najďete si svůj výchozí bod, svůj střed a prozkoumejte témata, která souvisí s novým počátkem, ať to je již početí dítěte nebo i třeba vznik nového projektu či partnerství. 

 

Pojďte prozkoumat jak to máš Ty a roztočit svou životní energii.

A najít v sobě odpověď proč se opravdu chcete stát rodiči ?  

CENA A PODMÍNKY PŘIHLÁŠENÍ

Přihlásit se můžete na všechny 3 setkání najednou, pro vás máme zvyhodněnou cenu, a nebo se můžete přihlásit pouze na jedno či dvě.

  Kapacita je maximálně pro 12 žen, abychom udržely intimnější kruh.

Doporučujeme projít všemi tématy.

TERMÍN:

12. 3. 2022     Vliv prenatálního období a přepis vlastního porodu - JIŽ PROBĚHLO

26. 3. 2022     Spojení s Lůnem, aktivace a harmonizace vaječníků - 4 MÍSTA K DISPOZICI

9. 4. 2022      Znovuzrození a vkročení do nové fáze života - 4 MÍSTA K DISPOZICI

MÍSTO KONÁNÍ :

Všechny setkání se budou konat v Praze 7 - Holešovicích. Po zaplacení  zálohy Ti přijdou všechny další informace

PODMÍNKY : 

Pro závaznou účast je nutné zaplatit zálohu 1 000 kč, která není vratná a zbytek doplatíte v hotovosti na místě Zálohu je nutné zaplatit do 24. 3. 2022.

DŮLEŽITÉ : 

V Objednávkovém formuláři zašrtněte, kterého setkání se chcete zůčastnit a nebo zašrtněte všechny. 

Cyklus 3 setkání
3 200 Kč
3 x setkání
1 tématické setkání
1 890 Kč
1 x setkání

ZAPLACENÍ ZÁLOHY

Ve formuláři zaškrtni na jaké semináře se chystáš. Děkujeme

Nákupem získáte

 • své místo na semináři / setkání
  Emailem obdržíš více informací o konání osobního setkání na téma vědomé početí
 • Bezpečná platba
  Používáme platební bránu ComGate, která využívá nejvyššího stupně zabezpečení a šifrování. Máme garanci vrácení peněz za službu s případě nespokojenosti.

Potřebujete pomoc?

Napište na info@akademiematerstvi.cz.
Jsme tu pro vás a rádi Ti s objednávkou pomůžeme.

Po odeslání prosím vyčkejte, než budete přesměrování. Po přijetí platby Ti bude místo na semináři rezervováno.

O NÁS

Jsme mámy, které mají své sny a touhu žít naplňují život v lehkosti a radosti a zároveň nebojí se projevit ve své pestrosti. Přijímáme život takový, jaký je a jsme si vědomy, že jsme to my, kdo ho tvoří a mění.  Jsme autentické a spojuje nás zvědavost, opravdovost a chuť objevovat nové a pravdivé části nás.  Baví nás spolprácovat a přijímat se také jaké jsme. Cítíme se v tom lépe a rády bychom inspirovaly i ostatní.  Jsme dokonalé a proti své nedokonalosti nebojujeme a přijímáme ji.  Máme dny, kdy utíkáme ze své reality a i to je v pořádku. Nelpíme na tom, jaké máme být, ale víme, co cítíme a jaký je náš vnitřní směr. Naše cesta nás baví a chceme, aby bavila také Vás. 

Mateřství je cesta k poznání sebe. Radujeme se, vztekáme se, objevujeme, poznáváme, určujeme, zastavujeme se, propojujeme, věříme, soucítíme… vyrůstáme, i když v centimetrech už ne… Hledáme, zkoumáme, tvoříme, přijímáme, pláčeme, vaříme, vymezujeme, odpouštíme… nasloucháme, učíme se, zakopáváme, pozorujeme, pečujeme, vyživujeme, chybujeme, projevujeme se a všechno nás to baví. Celé to přijímáme a milujeme. Když je to ze srdce, tak je to to pravé. 

Dominika Kůželová

Moje cesta začala s přípravou na vlastní těhotenství a porod syna. Přitahovala mě transformační síla porodu. Uvědomila jsem si důležitost okamžiku našeho zrození, který nás ovlivňuje po celý život. Na základě silného prožitku jsem začala pracovat na zpracování momentu, kdy já jsem sama přišla na svět. Následně jsem začala zpracovávat a odkrývat svá traumata a objevila svou sílu. Od roku 2015 jsem součástí Asociace pro porodní domy a centra, z.s. ( APODAC, www.apodac.org). Následně mě cesta zavedla do Brazílie, kde jsem otěhotněla a porodila syna. Měla jsem štěstí zažít nádherný rituální porod v silné přírodě s amazonskou medicínou v doprovodu dvou porodních asistentek a duly. Zároveň jsem zažila nádhernou péči žen v šestinedělí, která pro mě byla hodně zásadní pro jemný návrat do společnosti a uzavření celého procesu. Tento silný zážitek mě utvrdil v tom, že bych si přála, aby každá žena znala svou sílu a cítila stejnou či podobnou podporu a péči. A to je můj důvod být stále aktivní v tématu zrození a smrti. Protože to je jen jedna universální brána.

Měla jsem tu čest být zasvěcena do energií Božské Matky od Mirandy Grey a tak se také věnuji ženám v osobních setkání, kde žena přijímá Požehnání ženského lůna a nebo Léčení ženského Lůna, Womb Blessings ® and Womb Healings ®.

“Vědomá cesta v období přípravy, těhotenství a porodního procesu je cesta sebeuvědomění a hluboké víry v sebe, přírodu a dítě. Jistá míra odevzdanosti a kombinace uspokojené mysli, zpracování strachů, byla má cesta. Zároveň si uvědomovat své tělo jako boží nástroj. Cestu duše na svět by měl doprovázet vhodný obřad, třeba zapálená svíčka. Také každá žena, která se rodí do matky by měla zažít, co je to být královnou, o kterou je bezpečně postaráno.”

- Život je DAR -

Pavlína Jindrová

Můj příběh začal před šesti lety v době, kdy jsem měla velmi lukrativní pracovní místo v korporátní společnosti. Měla jsem téměř všechno, ale postupně se ve mě otevíral silný pocit prázdnoty a nenaplnění. Začalo období “hledání se”. Práci jsem nakonec ukončila útěkem na mateřskou. Ale otázka, zda to byl ten správný útěk:). Tehdy jsem více poslouchala rady mých blízkých než hlas své intuice. Příprava na porod a miminko byla spíše nevědomá, řídila jsem se větou: ”Hlavně nic neočekávej a na ničem nelpět”. Což byl zdravý přístup, ale zároveň jsem odevzdala své přání a moc do jiných rukou. Byla jsem porozena. Porod v té době byl rychlý a byla jsem ráda, že ho mám za sebou. Dodnes si však již nedokážu vzpomenout na prožitek, na jeho sílu. Po týdnu nastalo pro mě období vyčerpanosti. Nepochopení potřeb svého syna. Pláč, nevyspaná, vztek se ve mně střídaly. I tehdy jsem se spokojila s radou: ”To přejde, vydrž prťka, tak to prožívá každá máma!”...

A co když ne…? Vždyť mince má dvě strany.

S velkou vděčností k mému prvnímu synovi, který mě postupně učil být ve své síle, více naslouchat sobě, jsem byla připravena mít druhé miminko. Tentokrát jsem si však přála porod vědomý. Dovolila jsem si vše, na co jsem byla v té době připravena. A tak se i stalo. Prožila jsem krásný porod, který mě posunul ještě hlouběji k sobě.

Po šestinedělí, které jsem uzavřela rituálem zavinování kostí, se začaly objevovat stavy. Koukala jsem na film, kde hraji mámu, která si uvědomuje, jak by chtěla své děti vychovávat, ale viděla jsem, jak neustále padám do starých vzorců, jak emoce vytváří mlhu, přes kterou nelze vidět, manipulace, systém odměn, vše k čemu jsem měla odpor, jsem sama konala. Cítila jsem bezmoc, přála jsem si utéct. Chyběla mi sebeláska, napojení na sebe, na své lůno, propojit se s ním, s cykly přírody. Převzít zodpovědnost do vlastních rukou a uvědomit si, že realitu si tvořím sama. Chtěla jsem svou teorii začít žít.

Při psaní první knihy Ženská hlubina www.zenskahlubina.cz, která se spíš psala sama se objevily mé předkyně. Stály kolem mě a držely mi pocit bezpečí a podporovaly mě v mém záměru. Tehdy mnou proletěla myšlenka na školu mateřství. Něco jako dávné komunity moudrých žen, červených stanů, které si předávaly své zkušenosti. Zatoužila jsem po takovém místě, kde bych mohla čerpat celistvé informace, nechat se inspirovat tím, co se mnou rezonuje a jít svým vlastním tempem k plnějšímu životu.

Poselství projektu

- Naše proč -

Propojte se s moudrostí přírody a možností dnešní moderní doby. Odlehčení od starých již nefunkčních praktik a přístupů. Nechte se vést přirozeností, lehkostí a radostí. Nikdy není pozdě změnit přístup a udělat něco jinak. Děláme to pro sebe a pro své děti, abychom žili v úctě, v lásce a respektu, abychom měli lepší vztahy, větší volnost projevu a mohli žít naplno svůj potenciál.

Otevíráme témata, které mění běžný pohled na celý proces početí, těhotenství, porod a šestinedělí.
Vždy se máte kam obrátit, nejste v tom sami.

Sledujte nás na 

porod, těhotenství