SVATÁ TROJICE V NÁS - 22.6.2024 v Dračím Chrámu 

rituálně vedený prožitkový seminář

Přeješ si otěhotnět,
jsi těhotná, máš miminko?

Projdi nejdůležitějším životním momentem svého života bezpečně.

Nauč se proměnit strach a obavy v důvěru v sebe sama.

Napoj se moudrost svého vlastního těla.

AKADEMIE přirozeného mateřství je místo, kde se napojíš na moudrost Svého těla, lůna ať už teprve myslíš na miminko nebo jsi již v očekávání. Uvědomíš si jak může Tebe, miminko a rodinu celé období obohatit a připravit na novou etapu života "mateřství". Toto období nás vede plně se otevřít ženství a přirozenosti.

Přeji si otěhotnět

AKADEMIE přirozeného mateřství je místo, kde se napojíš na moudrost Svého těla, lůna ať už teprve myslíš na miminko nebo jsi již v očekávání. 

seminář v Praze

18. 1. 2023


Jsem těhotná

AKADEMIE přirozeného mateřství je místo, kde se napojíš na moudrost Svého těla, lůna ať už teprve myslíš na miminko nebo jsi již v očekávání. 

program pro těhotné 

mini kurzik


Máme miminko

AKADEMIE přirozeného mateřství je místo, kde se napojíš na moudrost Svého těla, lůna ať už teprve myslíš na miminko nebo jsi již v očekávání. 

Jaro 2023 v Loretu


Tvoje cesta  má  vlastní  příběh  a

  Ty   ho  píšeš

Přidej se na 3 denní MINI cestu pro těhotné zDARma 

S objevováním, jak se napojit na svou intuici, na moudrost tvého těla, aby porod a tvá cesta do nové role mateřství byla vědomá, můžeš začít UŽ TEĎ. 
 
Máme pro tebe jako dárek mini cestu přípravy a praktických tipů.

Online

AKADEMIE přirozeného mateřství

Společná škola života a inspirace

V AKADEMII se věnujeme všemi fázemi. Považujeme je za velmi zásadní v následném utváření našich životů a budoucích generací. Zde se napojíš na moudrost Tvého těla, lůna ať už teprve myslíš na miminko nebo jsi již v očekávání. Uvědomíš si jak může Tebe, miminko a rodinu celé období obohatit a připravit na novou etapu života "mateřství". Toto období nás vede plně se otevřít proudu života, ženství, spondáností a přirozenosti.

Velmi významné období, kdy máme možnost pozitivně ovlivnit a připravit podmínky pro příchod miminka.
Je jedno z jedinečných období, kdy žena je v jiném stavu a učíme se každý den zvykat na neustálou změnu ať už fyzickou, tak mentální či energetickou. 
Jedná se o období citlivé, kdy se noříme do svých hlubin, blížíme se k novým začátkům a kdy je potřeba se ztišit a obrátit pozornost do sebe.
Moment, kdy jako ženy procházíme iniciací a naše miminko branou života a smrti. Dotýkáme se své vlastní síly v důvěře a pokoře v proces a v přírodu.
Zásadní období pro regeneraci a přijetí nového rytmu života. Je dobré se na něj připravit a nepodcenit jeho důležitost.

AKADEMIE přirozeného mateřství je také místem školy a inspirace, co nás ve škole nenaučili. Vytvořili jsme pro Tebe unikátní balíčky, kde máš i přístup k rozhovorům s odborníky. Rozhovory jsou založené na jejich zkušenostech a každodenní praxi. Najdeš zde aktuální, praktické informace a zároveň nový pohled na celé období. Spousta inspirace můžeš najít v naší AKADEMII TV, kde sdílíme velmi cenné rozhovory na aktuální témata.

PŘIDEJ SE K NÁM A POSILNI V SOBĚ DŮVĚRU V CELÝ PROCES

A kterou cestou se vydáš ty?

Balíčky pro Tebe

Vědomé početí

akademie prirozeneho materstvi

pro ženy, co chtějí vědomě otěhotnět

je 7-ti týdenní cesta sebepoznání jako již příprava na to se stát maminkou 

Ukážeme Ti klíčová témata, kterými se můžeš zabývat pokud přemýšlíš o dítěti a nebo se Ti dlouhodobě nedaří otěhotnět. Ponoříme se do hloubky sebe sama a podíváme se pravdě do očí. Energetická, emocionální a psychická příprava pro vhodné otěhotnění, tak abychom připravily samu sebe a neopakovaly již generační vzorce a neblokovaly tak příchodu nové generace. Uvědomíte si své naučené chování a otevřete se novému vnímání. Napojíte se na čistou esenci, která je v nás a rozproudíte v sobě život. 

Podporou Ti budou i videa rozhovorů s odborníky, kteří zvědomují důsledky zážitků z porodu a přepisují naše traumata. Také se dozvíš mnoho o tom, jak podpořit fyzické tělo, emoční a psychickou pohodu, aby Ti nic nebránilo na cestě ke spokojené rodině. 

cesta od 17.3.2022

6.940 Kč


Kvetoucí Maminka

pro těhotné, které se  připravují  k porodu a na šestinedělí

 je 9 - týdenní cesta, kde se napojíš na své tělo, lůno, Matku Zemi a přirozenou moudrost žen. Budeš připravena na přerod (porod) a novou roli maminky

Touto cestou otevřeš své dary a potenciály a necháš se vést moudrostí těla. Pochopíš důležitý hlubší význam porodního procesu, jako přípravu na následnou roli maminky. Dokážeš uvidět potřeby dítěte a naučís se mu naslouchat.

K této cestě budeš mít k dispozici také vstup do členské sekce do unikátního programu, kde najdeš přes 20h videí s odborníky z praxe jako jsou porodní asistentky, duly, terapeuti, ritualistky, průvodkyně, lektorky jógy, psychoterapeuti a lidé z Asociace pro porodní centra a domy. 

3.800 Kč


Klub maminek

pro maminky a jejich děti

od 0-3 let

Zcela unikátní a holistický přístup, který Vás zasvětí do větší hloubky, jak se stát matkou Královnou

Děti jsou dokonalým zrcadlem našeho chování a především vztahu sami k sobě. Začíná to uvědoměním si našich automatických přístupů, reakcí a činů (popsání reality). Když si je uvědomíme a pochopíme jejich příčiny, můžeme je postupně změnit. 

Jaké by to bylo být napojena na dítě a všímat si jeho signálů?

Vezmi zodpovědnost do svých rukou a předejdi častým zklamáním, fyzické či mentální vyčerpanosti. Nauč se rozeznat své vlastní potřeby a nauč se je projevit a komunikovat. 

Uvědomíš si svou roli maminky jako průvodkyni pro další generace.

Již brzy pro vás


Videa s odborníky

příprava na porod

samostatný program  videa s odborníky

příprava na porod

Unikátní on-line program, který Vás provede v době těhotentství, láskypnějším porodem, budete mít přístup k informacím od odborníků se zkušenostmi.

Najdete zde videa, audia s inspirativní tématikou o přístupu k mateřství, formou rozhovoru s odborníky, praktická cvičení, vedené meditace a hravou formou návod, jak pracovat se sebou, jako seberozvoj. Přinášíme pohledy dnešní doby, kde je důležité vše vnímat z mnoha úrovní... fyzické, mentální, emocionální a i duchovní. 

Podívej se dovnitř, jaké odborníky v programu najdeš.

1.890 Kč


Koukni se do přírody ...

 Pojď pochopit celý proces početí, zrození a výchovy jako posvátný.

Přivítat dítě jako skutečný DAR.

Děti jsou dokonalým zrcadlem našeho chování a především našeho vztahu sami k sobě a to se utváří již v době, kdy se zrodí myšlenka na dítě. Již tehdy nás začíná dítě ovlivňovat. 

Jaké by to bylo být napojena na dítě již od těto chvíle a vnímat jeho a vlastní potřeby? Vzít zodpovědnost do svých rukou a předejít častým zklamáním, fyzické či mentální vyčerpanosti? Umět rozeznat své vlastní potřeby a nebát se je projevit a komunikovat? 

AKADEMIE přirozeného mateřství je podporující náručí, bezpečným prostorem všem ženám, tvořitelkám života tady na Zemi. Témata a praktická cvičení Vám ukážou, jak obnovit vnitřní životní sílu, své sebevědomí a napojit se na svou intuici a moudrost, naslouchat svému tělu.

NAJDI SI SVOU JEDINEČNOU CESTU.

Připravíš si krásnou úrodnou ZAHRADU pro své dítě (semínko). Ukážeme nové pohledy, přístupy na všechny důležité fáze k radostnému přivítání miminka na světě a péči, jak o sebe, své tělo, tak o svoje děťátko (květinku).

 Nastoupit můžeš v jakékoliv fázi se teď nacházíš.

Poselství projektu

- Naše proč -

Propoj se s moudrostí přírody a možností dnešní moderní doby. Odlehčení od starých již nefunkčních praktik a přístupů. Nech se vést přirozeností, lehkostí a radostí. Nikdy není pozdě změnit přístup a udělat něco jinak. Děláme to pro sebe a pro své děti, abychom žili v úctě, v lásce a respektu, abychom měli lepší vztahy, větší volnost projevu a mohli žít naplno svůj potenciál.

Otevíráme témata, které mění běžný pohled na celý proces početí, těhotenství, porod a šestinedělí.
Vždy se máš kam obrátit, nejsi v tom sama.