Příhěh vlastního zrození

 

OSOBNÍ SETKÁNÍ - SEMINÁŘ PRO ŽENY

Poznej svůj jedinečný okamžik cesty na svět a objev samu sebe

Osobní setkání proběhne v prosinci v Praze v Dračím Chrámu - Jánská 8 - Praha 1 

DALŠÍ INFORMACE OBDRŽÍŠ E-MAILEM 

VĚDOMÁ CESTA K SOBĚ

 27. 4. 2023

TVOŘ SI SVŮJ ŽIVOT 

Živé vysílání, kde Tě čekají kvalitní informace, meditace do vnitřního chrámu a s tím související uvědomění si své přiozenosti, síly.  Žena je tvořitelka a nekonečný zdroj energie.

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ PRO ŽENY O PŘÍSTUPU K SOBĚ SAMÉ

ve čtvrtek 27. dubna od 18:00 - 19:30 přes platformu ZOOM

Cesta vědomého poznávání sebe sama je cestou, kde přijímám své části v pravdivosti a tím v sobě otevírám tvořivé síly jemným a láskyplným způsobem, tvořím svůj život.

 Spokojenost vychází z našich vztahů.

A jaký máš vztah sama k sobě ? 

Na své cestě najdi SEBE a prohlubuj důvěru ve svou intuici a božské načasování. 

Připrav se na cestu mateřství ve svém vlastním rytmu, vnoř se do své ženskosti a z toho bodu vykoč ke spokojenosti BÝT ženou v tomto světě. 

Metoda ThetaHealing®

Tvá průvodkyně

 • otevři se novým prožitkům a informacím
 • prožij meditaci v prostoru vnitřního chrámu
 • poznej emoční inteligenci těla a obnov důvěru v sebegenci těla a jeho schopností
 • odemkni vnitřní sílu, kterou neseš ve vědomí svých buněk
 • prohlubuj své spojení s vnitřním zdrojem
 VĚDOMÁ CESTA K SOBĚ

27. dubna 2023 v 18hodin

ZAČÍNÁME ON-LINE ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ 

 

tématem nám bude důvěra ve svůj rytmus a tón, sebepřijetí 

sleduj vysílání ve čtvrtek 27. 4. 2023 od 18:00 - 19:30

 

 

informace

+

meditace

+

Theta Healing

 

 

REFERENCE 

Rády s Vámi sdílíme reference žen z minulých setkání a taky jejich osobní vzkaz  pro Vás ženy

Spoustu věcí svým zájmem i praxí již znám. Ale i tak jsem se dozvěděla nové. Od všeho. Od stravy přes napářku. Prohloubila jsem si své znalosti a věřím že díky tomu prohloubím i svou praxi. Moc moc děkuji! Kurz mi odnesl hodně nánosů co jsem již nepotřebovala, to čištění je skutečně hmatatelné. A přinesl mi nádherná sdílení, poznání nádherných žen a jejich příběhů a darů a pro mě samotnou větší zvnitřnění, ukotvení, uzemnění, napojení. Velmi mě obohatilo to jak to mají jiné v situacích které prožívám stejně, stejně jako že mají něco co je inspirující a já bych také mohla využít. Prostě nádhera.
Lucia a její vzkaz pro VásPokud po shlédnutých videích či přečtených článcích vibrujete jiskřičkami, radostí, jemnou zvědavostí či dobrým pocitem.. vstupte do kurzu. Vesmír dává, tak se tomu otevřete a přijměte.. náš život je především o rovnováze, prožitcích a růstu.
Přineslo toho opravdu hoooodně 😉 a zbavila různých nánosů.. Hned na začátku mě povzbudily rozhovory o ztrátě těhotenství, od Lenky Blažejové jsem si pořídila i její knížku a dokonce jsem si s ní vyměnila pár emailů, kdy mi navrhla, jestli bych nechtěla svůj příběh sdílet na jejích stránkách, což pro mě bylo velmi ozdravné. Pak mě moc povzbudil příběh Dominiky, kdy jsi říkala, jak jsi odjela do Brazílie, že jsi šla za tou touhou svého srdce… To mě tak povzbudilo. Další velké téma, když jste nahráli (konečně 🙂 meditaci o vlastním porodu a zveřejnili rozhovor na téma limbický otisk, tak to bylo další téma, které jsem potřebovala vyčistit. Meditace mě moc povzbudila, očistila, dokonce i manžel ji poslouchal, moc ho to povzbudilo.
Šárka a její vzkaz pro VásAby to nevzdávaly, že všechno je možné 🙂
Naučila jsem se dělat si pravidelně čas jen pro sebe - čtvrtek večer online kruh byl prostě pecka. A zároveň jsem si znovu uvědomila, že já jsem ta, která dělá doma pohodu - DOMOV Odevzdala jsem velkou část svého lpění
Zdeňka a vzkaz pro VásMilá ženo, je to to nejlepší, co pro sebe a svého partnera a vaše společné miminko můžeš udělat. Najít si cestu k početí, která bude nenásilná, pohodová. Naučíš se nelpět, netlačit. Naučíš se mít čas jen sama se sebou, pomůže Ti napojit se na sebe, svůj zdroj. TY jsi teď ta nejdůležitější
Cesta mi myslím přinesla ujištění, že jdu správně. Až budu ještě někdy těhotná nebo ne, prostě vím, že jsou zde věci mezi nebem a zemí. Člověk je může přehlížet, ale já jsem zde proto, abych je viděla a slyšela. Odnesla jsem si uvědomění, spoustu inspirace a témat. A mám také větší důvěru.
Monika a vzkaz pro VásŽivot je o tom, abychom neustále objevovali a nikdy nepřestali věřit. Není větší chyby než čekat a beze změny doufat a čekat na zázrak. Člověk tomu musí jít naproti. V kruhu žen je to jednodušší a otevírající obzory. Je úžasné sdílet a nebýt posuzována. Jen vyslyšena a pochopena. Díky za to!
Společná cesta mi přinesla nová přátelství, absolutní obrat mého vnitřního světa, cítění a vnímání světa a přístupu k sobě a k lidem okolo mě. Být v pravdě. Velkým přínosem pro mě byly i osobní setkání, ty celkový program posunuly ještě o kus dál!
Zuzana a vzkaz pro VásProgram Vědomého početí, kterému předcházel Kongres vědomého početí, byl pro mě transformačním zážitkem! Po několika letech absolvování IVF cyklů, ztrát a neúspěchů, zklamání, nových nadějí, neustálého plánovaní a frustrace najednou cítím obrovskou úlevu, vděčnost, radost a klid v srdci, a vím, že cesta po které jsem se vydala, je správná a mnohem krásnější. Není to přímá cesta k těhotenství, je to cesta, která má mnohem širší rozsah. Těším se na práci sama se sebou, těším se na péči o manželství, které bylo dost zanedbávané, těším se na každý nový den!!! Domča a Pavlínka jsou neuvěřitelně moudré a éterické ženy, jsem vděčná, že byly mými průvodkyněmi. Děkuji Vám z celého srdce!
Nejvíce mi přinesly hlavně osobní setkání, které pro mne byly hodně silné. Úžasný program, nádherné a příjemné zázemí místa. Úžasné meditace, hýčkání a vše. To mne dalo ten největší prožitek a jsem vděčná že to bylo s tím spojené. Přinesla mi spoustu krásných zážitků, možnost se více napojit na své tělo, svá témata, více se zklidnit a věnovat se plně sobě.
Veronika a vzkaz pro VásProgram vědomé početí velmi doporučuji všem ženám, které cítí touhu a potřebu být se nechat opečovat a být součástí podporující skupiny. Mít možnost že všechny pocity, výkyvy emocí, vše co se nám děje je v pořádku a mi na to nemusíme být sami. Je to možnost nechat se v=st do hloubky v důležitých tématech, dozvědět se spoustu zajímavých informací v tématech spojených s početím. Domča a Pavlínka mají moc krásnou pečující energií, a celý program nádherně vedou a předávají to co sami žijí.
Těžko se to popisuje slovy, ale cítím, že jsem po naší společné cestě jiná. V průběhu jsem si vyřešila spoustu mých vnitřních bloků. Během naší cesty se mi změnil život. Zásadní je změna partnera - manžela. Ale i to, že jsem úplně přestala lpět na tom, že musím mít miminko co nejdříve. A raději i s tím nepravým. To už teď nemám a právě i díky tomu mohlo ke změně partnera dojít. Jsem osvobozená, volná od mých vlastních limitů. Také mi přinesla nové přátelství a spoustu inspirativních žen. Jsem vděčná.
Barbora

Po odeslání prosím vyčkejte, než budete přesměrování. Po přijetí platby Vám budou obratem zaslány přihlašovací údaje do členské sekce.

Nákupem získáte

 • Přihlášení na online živá setkání
  Po dobu 7 týdnů se budeme setkávat přes ZOOM na živo. Odkaz s heslem dostaneš do svého e-mailu a budou platná po celou dobu cesty.
 • Přístup do členské sekce
  Přihlašovací údaje do členské sekce dostaneš na Tvůj e-mail ihned po přijetí platby na náš účet.
 • Bezpečná platba
  Používáme platební bránu ComGate, která využívá nejvyššího stupně zabezpečení a šifrování.

Potřebujete pomoc?

Napište na info@akademiematerstvi.cz.
Jsme tu pro Vás a rádi Vám s objednávkou pomůžeme.

7 týdenní VĚDOMÁ CESTA K MIMINKU
5 900 CZK nebo 257 EUR
7 x 3h on-line setkání ZOOM
navíc 17 praktických rozhovorů s odborníky
na důležitá témata z praxe
24 h péče během cesty v privátní FB skupině
pracovní materiály k cestě
sebeuvědomění
vstup do členské sekce
speciální balíček : VĚDOMÁ CESTA K MIMINKU + 2 OSOBNÍ SETKÁNÍ
12 340,-
8 600 CZK nebo 360 EUR
2 x celodenní setkání v Praze v hodnotě 3 780,-
7 týdenní on-line cesta Vědomá cesta k miminku v hodnotě 6 940,-
24 h péče během cesty v privátní FB skupině
pracovní materiály k cestě
možnost 2 splátek

PŘIDEJ SE DO FB SKUPINY

ZDE sdílíme naše aktuální akce, workshopy a rozhovory.

NAHLÉDNĚTE DO NAŠÍ ČLENSKÉ SEKCE