VÉDSKÁ MEDITACE OD POČETÍ AŽ PO ŠESTINEDĚLÍ

Védská meditace je mentální technika, která se provádí vsedě se zavřenýma očima. Během procesu meditace se zklidňuje mysl a odpočívá tělo. Dvacet minut hlubokého odpočinku odplavuje z těla únavu, stres a napětí, mysl se projasňuje. Ačkoliv technika védské meditace pochází z Indie, neklade nároky na změnu životního stylu. Obohacuje nášživot o energii a nadhled, ať už žijeme jakkoli.

V rámci videa / audia se dozvíte proč je tato technika velmi užitečná, léčivá a blahodárná na náš organismus právě v průběhu celého procesu od vědomého početí miminka až po šestinedělí a ideálně praktika na celý život.

Dozvíte se, jak je možné díky této technice uvolnit jak Vaši mysl, tak hlavně Vaše tělo v dnešní moderní často uspěchané době.

Host: Tereza Böhmová (Cíchová)- lektorka védské meditace

https://www.vedskameditace.cz/

  • do České republiky védskou meditaci na pozvání Terezky Böhmové ústně předal Tim Mitchell

http://www.vedicmeditation.eu/en/

Audio
Video

Komentáře

  1. Monika Veličková napsal:

    Podtrhuji. Skutečně úžasné!! Je zajímavé jak v každém videu najdu ujištění, že jako maminka je v pořádku spoustu věcí…a radu jak na to. Takže si z videí odnáším možnosti jak se na věci dívat, přistoupit k nim a s čím pracovat. To je velice ulevující. Wow! Moc mě to láká, protože mám ráda meditace a mantrování. A je pravda, že lotosový sed je sice krásný, ale dost pro nás nepohodlný…s čímž se dá pracovat, ale védská meditace je skvělé řešení. Moc děkuji za přínosný rozhovor s milou Terezkou!

  2. Kristína Korecká napsal:

    Úžasné…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.