PŘÍPRAVA TĚLA NA POČETÍ MIMINKA

Výživa našeho těla patří k velmi důležité části našeho života. Tak jak jsme každý velmi individuální bytost, tak máme i jiné potřeby na správnou výživu těla. V rámci rozhovoru s paní Irenou Hébé, celostní terapeutkou a výživovou poradkyní, se dostáváme k důrazu na výživu již před početím. Tak jako v přírodě je důležité, do jak kvalitní půdy semínko zasejeme, tak je i důležité v jak vitálním těle miminko vyrůstá. Dozvíte se, proč je tak zásadní myslet na péči o tělo již v prvopočátku a zároveň v situacích, kdy se nám miminko nedaří (bereme v potaz ženu i muže). Jedná se o celostní pohled na naše tělo jak fyzické, tak jemnohmotné.

Co tedy pro sebe  a pro naše miminko můžeme udělat? Jaký vliv na naši vitalitu a energii po celé těhotenství, šestinedělí a mateřství to bude mít? Jak můžeme přírodní cestou pracovat s tělem pro úspěšné početí miminka?

Host: Irena Hébé 

Audio

Komentáře

  1. Kristína Korecká napsal:

    Veľmi prínosné, ďakujem. Ako žena, ktorá ešte neprešla tehotenstvom a pôrodom sú tieto esenciálne, kľúčové informácie. Strava, pohyb a spracované emócie! Inšpirovali ste ma. Teóriu zapracujem do každodennosti.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.