Den 3 - Ženský princip přijímání

Dnes se podíváme ve 3. VIDEU, co znamená ženský princip přijímání.

Jak ho poznáš, jak Tě ovlivňuje, jaké jsou jeho kvality a jak můžeš jeho dary plně využít. 

Ženství je ochota a schopnost ženy být vedena svým nitrem, intuicí a moudrostí v sobě. Tak jako naše děloha je prostor pro přijímání, tak i princip ženství je takový. 

Povíme si o resistenci vůči ženství a přijímání a co se děje když žena setrvává příliš dlouho v mužském principu/energii.

Video si moc užij.

Video

Pokud Tě téma zaujalo a chceš jít s námi do praktických cvičení a do větší hloubky...

srdečně Tě zveme

do programu KVETOUCÍ MAMINKY - 9 týdenní poklidná cesta k PORODU

9 týdnů milých, intuitivních a jednoduchých kroků k napojení na moudrost těla, lůna, Matky Země a Tvoji přirozenou ženskou moudrost

Kde základem je princip ženství a ten je v přijímání. Každá jsme jedinečná a tvoříme životy skrze sebe. Odhalíš v sobě veči, o kterých ani nevíš. Skrze pochopení a přijetí se stáváme cestlivými. 

Touto cestou otevřeš své dary a potenciály, čitelněji uvidíš potřeby a dary svého dítěte. Uvědomíš si svou roli maminky jako průvodkyni pro další generace. Ano, i Ty jsi součástí pole mateřství, to jak vypadá a tvoří se. 

K této cestě budeš mít k dispozici vstup do členské sekce do unikátního programu, kde najdeš přes 20h videí s odborníky z praxe jako jsou porodní asistentky, duly, terapeuti, ritualistky, průvodkyně, lektorky jógy, psychoterapeuti a lidé z Asociace pro porodní centra a domy. Budeš skvěle informovaná a sebevědomější v celém procesu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.