Den 1 - Práce s tělem a proč je to důležité

Vnímání a důvěra v moudrost svého těla je základem pro porod ve vlastní síle, proto je důležité se znovu naučit naslouchat svému tělu a jeho signálům. 
 Dnešní 1. VIDEO je věnováno tomu, co to znamená práce s tělem a jak nám může opravdu pomoci u porodu, když se s ním spojíme. Dozvíš se, jakým způsobem se můžeme na tělo ladit, tzv. " více cítit".

Video

Pokud Tě téma zaujalo a chceš jít s námi jít ještě dál do větší hloubky...tak

srdečně Tě zveme

do PROGRAMU kvetoucí maminy - 9 týdenní poklidná cesta k láskyplnému porodu

9 týdnů milých, intuitivních a jednoduchých kroků k napojení na moudrost těla, lůna, Matky Země a Tvoji přirozenou ženskou moudrost

Kde základem je princip ženství a ten je v přijímání. Každá jsme jedinečná a tvoříme životy skrze sebe. Odhalíš v sobě veči, o kterých ani nevíš a které otevřou Tvou sílu. Skrze pochopení a přijetí se stáváme cestlivými. 

Touto cestou otevřeš své dary a potenciály, čitelněji uvidíš potřeby a dary svého dítěte. Uvědomíš si svou roli maminky jako průvodkyni pro další generace. Ano, i Ty jsi součástí pole mateřství, to jak vypadá a tvoří se. 

K této cestě budeš mít k dispozici vstup do členské sekce do unikátního programu, kde najdeš přes 20h videí s odborníky z praxe jako jsou porodní asistentky, duly, terapeuti, ritualistky, průvodkyně, lektorky jógy, psychoterapeuti a lidé z Asociace pro porodní centra a domy. Budeš skvěle informovaná a sebevědomější v celém procesu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.