Akademie TV – Aromaterapie v celém období, od početí miminka až po péči v šestinedělí

aromaterapie u početí, těhotenství, porodu, šestinedělí

Máme pro Vás další krásný rozhovor v rámci naší AKADEMIE TV, která přináší nové pohledy a přístupy již od vědomého početí až po péči v šestinedělí a mateřství.

Dnes máme pro Vás nachystaný krásný rozhovor plný vůní, který se hodí do tohoto období vánoc. S Marií Rumlenovou si povídáme, jak pracovat s olejíčky, jak je ředit, které jsou vhodné a taky kdy vhodné nejsou.

OBDOBÍ TĚHOTENSTVÍ
Aromaterapie v období těhotenství může mnohým ženám pomoci, a to nejen po stránce fyzické, ale především po stránce psychické. Vůně z éterických olejů prostupují prostřednictvím čichu i pokožky do těla a tím, že je těhotná žena vdechuje, přispívá k celkové pohodě a pozitivní náladě. U některých žen se v průběhu těhotenství zhorší průběh jejich chronických nemocí nebo se objeví potíže naprosto nové – ať už jsou to otoky, hemoroidy, zácpa, nespavost, únava, bolesti zad či vysoký krevní tlak. Aromaterapie může být součástí jak alternativního, tak standardně asistovaného těhotenství, a vždycky si pro vás něco najde.

POROD
Aromaterapie je již velmi rozšířená i v nemocnicích a někdy i samy asistentky nabízí výběr z olejíčku. My si povíme, které jsou podpůrné.

ŠESTINEDĚLÍ
Období šestinedělí je víceméně určeno pro ženy a jejich obnovení vitality či poranění, které někdy mohou vznikat. I tady nám olejíčky mohou být velkým pomocníkem:).

Přejeme krásný voňavý rozhovor:)

A pokud Vás zajímá jak se připravit na porod a co vlastně znamená termín porodu, podívejte se na rozhovor s Annou Kohutovou.
Všechny videa najdete i na naší stránce youtube.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.