STRACHY V TĚHOTENSTVÍ

Každý se setká s pocity strachu, když jde o náš život a život našeho dítěte. V období těhotenství se setkáváme i se tématem smrti, často o tom nemluvíme, ale porod a smrt jsou dvě strany jedné mince. Proto toto období nám otevírá nová témata, která buď děláme, že nevidíme a nebo se nevědomě jimi necháme ovládat při svých rozhodnutích na své cestě k porodu a mateřství.

 Je to tak, že strachy ovládají naše emoce a naši realitu. Jak strachy fungují a jak k nim můžeme přistoupit?  Proč je důležité odhalit, kde náš konkrétní strach či obava vznikly ?

Lucie a Radek Chromý jsou terapeuti české Metody RUŠ, která dokáže odhalit příčinu našich hlubokých pocitů. Tyto pocity mají příčinu v situacích, které jsme dávno zapomněli, avšak jsou uloženy v našem podvědomí. Proto je dobré využít příležitost tohoto období a objevit v sobě svobodu, svobodu rozhodnutí a nenechat se ovládat nevědomými programy. Můžeme ovlivnit svůj porod svým přístupem, který nebude založen na našich obavách a negativních pocitech.

Host: Lucie a Radek Chromí

https://www.predmanzelskesladeni.cz/author/luciearadek/

Doporučená literatura: Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak, autor: Karel Nejedlý

Audio
Video

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.